Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Buďte jako Blbý a blbější: Kupte si Micru, která vypadá jako pes

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 19. 11. 2017
8
7
Zobrazit náhledy (8)
Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra
Jestli prahnete po extravagantním Nissanu a z nějakého důvodu vám nevyhovuje crossover Juke, máme pro vás adekvátní náhradu.

Při výběru nového vozu mají zákazníci mnohdy hodně specifické požadavky. Jen těžko by se ale našel kupující, jenž by žádal plyšové auto s černým čumákem, kostí na střeše a ocasem vystupujícím z prostředku zavazadelníku.

Jenže překvapivě se jeden takový nyní objevil na prodej. Konkrétně jde o šest let starý Nissan Micra Visia se zážehovou dvanáctistovkou o výkonu 80 koňských sil. Jak jsem ale avizoval v úvodu, to nejpodstatnější není uloženo pod kapotou či v interiéru, klíčový je bizarní exteriér připomínající nejlepšího přítele člověka.

Unikátní přestavba je nyní na prodej a může být vaše za 3990 liber, tedy v přepočtu 114 tisíc korun. A i když to v tomto případě není zrovna podstatné, tato generace malého vozu patří mezi spolehlivé kousky.

Huňatá plyš je výhradou vnějších partií, v interiéru zůstalo překvapivě „klidno“. Usednout tak můžete do zcela normálního vnitřku, jenž disponuje i CD přehrávačem s několika reproduktory. Součástí výbavy je také centrální zamykání a elektricky ovládaná okénka. V údajích o najetých kilometrech se zdroje rozchází, ale hovoří se o maximálně 32 tisících, což není moc.

Nejsme si jisti, jestli je tohle obložení pro chlazení zrovna ideální, ale malý motůrek pod kapotou snad odpustí. Budeme-li pátrat po inspiraci přestavby, dost možná se dostaneme ke kořenům v podobě filmu Blbý a blbější, kde se dodávka v obdobném kabátu taktéž objevila.

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

Avatar - traveldrive
Yeeees! Blbý a blbější!!!
traveldrive
| 20. 11. 2017
Ten podtitul, to je tvoj podpis? ;-)
Avatar - Ada je zase tady
K dosažení stavu uvedeného v nadpisu...
Ada je zase tady
| 20. 11. 2017
... si stačí koupit nového rendlíka >:D
Pračka nebo myčka?
Arese
| 19. 11. 2017
"Já to dávám do čistírny!" A nebojte se pane, je to hadrák, ten neublíží, ale leští!" >:D
Avatar - wakantanka
Pračka nebo myčka?
wakantanka
| 19. 11. 2017
Vysavac s tepovacom predpokladam :-)
Avatar - Joky
dát na to emisolevácký znak,
Joky
| 19. 11. 2017
tak se tady o tom bude psát v superlativech !

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku