Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Cadillac CTS 2015: První facelift už po roce

Michal Fokt Michal Fokt 11. 8. 2014 • 23:55
25
2
Zobrazit náhledy (25)
Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS Cadillac ATS
General Motors nenechal svůj topmodel vyšší střední třídy dlouho užívat si roli novinky. Už po roce přichází první úpravy vzhledu i techniky.

Cadillac nám svůj nový midsize sedan CTS (MY2014) představil vloni v březnu a bylo hned naprosto zřejmé, že minimálně co se designu týče, udělal vůz pořádný skok vpřed. Zdá se však, že ani to nestačilo, protože v rámci MY2015 přichází CTS už s drobnými retušemi.

Než facelift by v tomto případě asi bylo namístě slovo "make-up", protože rozdíly jsou skutečně pro znalce. Maska chladiče má jinak řešené lamely a to z důvodu jejich použití coby aktivních aerodynamických prvků, lehké odlišnosti najdete i horní části chromovaného rámečku. Pozměněné jsou údajně i přední světlomety, jakkoli se mi rozdíly nepodařilo najít.

Co je ovšem důležitější - historií se staly šestistupňové automaty, všechny motory mají nyní standardně převodovky s osmi rychlostmi. CTS také dostává indukční dobíjení smartphonů, palubní wi-fi a vyspělejší verze parkovacího asistentu a systému lane-assist. Širší možností pak zákazníci mají i co se specifikace čalounění a jeho barev týče. Prodej v USA začne v nejbližších dnech, Evropa přijde na řadu patrně o něco později.

Související články

Témata
Avatar - Barrichello
11. 8. 2014 13:49
3,6 V6 atmosféra
321 Hp, 8st. převoovka, brzdy Brembo...magnetic ride control, HID xenony, kůže. Prostě klasika jak má být :yes:
Avatar - Barrichello
11. 8. 2014 13:30
8.st
Cadillac konečně vyrovnal síly s konkurencí, vylepšil výbavu. Interiér by chtěl ještě trošku doladit v oblasti středového panelu ale jinak naprostá špička.... :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku