Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Chevrolet Cruze na Moje.auto.cz: Recenze, zkušenosti, tipy

30. 1. 2011 • 12:32
18
4
Zobrazit náhledy (18)
Chevrolet Cruze Chevrolet Cruze Chevrolet Cruze Chevrolet Cruze Chevrolet Cruze Chevrolet Cruze Chevrolet Cruze Chevrolet Cruze Chevrolet Cruze Chevrolet Cruze Chevrolet Cruze Chevrolet Cruze Chevrolet Cruze
Uvažujete o koupi Chevroletu Cruze? Na Moje.auto.cz najdete zkušenosti majitelů tohoto typu.

Dvě recenze Chevroletu Cruze na stránkách Moje.auto.cz nabízí uživatelský pohled na tento korejský sedan. V obou případech se jedná o provedení s benzinovým motorem 1,8 litru o výkonu 103 kW.

Uživatel Avik_CZ vlastní Cruze 1,8 LT s navigačním systémem. Na svém Chevroletu oceňuje zejména fungování jednotlivých prvků komfortní výbavy. K nevýhodám naopak řadí například slabý účinek světel.

Druhá recenze je od uživatele Chrudoš a jedná se také o Cruze 1,8 LT. Jedním z argumentů pro Cruze byla právě možnost relativně velkého a silného motoru 1,8 l. Jako silnou stránku Chrudoš zmiňuje mimo jiné velikost zavazadlového prostoru, výkon a spotřebu motoru, za slabou stránku považuje pozici za volantem.

Pokud jste také majitelem či provozovatelem Chevroletu Cruze (nebo jakéhokoliv jiného vozu), neváhejte a také přidejte vlastní recenzi s postřehy z běžného soužití s autem.

Sekce Moje.auto.cz umožňuje diskutovat například o spolehlivosti nebo provozních nákladech. I Vaše recenze může být pro někoho cenným pomocníkem při výběru vlastního auta, nebo naopak Vám může v diskusi pod recenzí někdo pomoci svojí radou.

Jak založit recenzi na Moje.auto.cz?

Vložit recenzi do Moje.auto.cz může každý registrovaný uživatel Auto.cz. Založení (i pozdější editace) recenze pomocí příslušného formuláře je rychlé a intuitivní, pomocnou ruku poskytne také nápověda v pravém sloupci.

Co by měla recenze obsahovat? Nemusíte se zabývat popisem technických dat nebo výbavy, to je možné na internetu snadno najít. Cenných zkušeností z praxe naopak není nikdy dost a mnohdy se nacházejí jen na fórech specializovaných na danou značku nebo typ vozu.

Podstatné jsou především Vaše zkušenosti s automobilem. Běžný provoz odhalí řadu předností i nedostatků, které může znát jenom majitel daného typu auta. Proto Vaše poznatky, o které se s ostatními podělíte, mohou někomu pomoci při nákupu auta. Nezapomeňte také připojit fotografie vlastního vozu, které doplní informace uvedené v textu.

Související články

Témata
30. 1. 2011 18:36
Re: Farba
Je pravda, ze kvuli motoru se tohle auto kupovat nebude, spotreba je od papirove na mile vzdalena, nicmene auto je vykonne dost a rozdil spotreby mezi 1,6 a 1,8 je minimalni, neni duvod brat slabsi motor
30. 1. 2011 16:31
Re: Farba
Čosi som už čítal o motoroch aj ja, že najlepšou voľbou je ten 1,8. Ale tak čo, za tie peniaze? Auto je to pekné a na mňa veľmi zapôsobil aj interiér. Cítil som sa v tom veľmi pohodlne. Keby som nekupoval nejaké kombi a stačil by mi aj sedan, tak by som nad týmto rozmýšľal. :-)
30. 1. 2011 15:59
Re: Farba
designove ano, ale bohuzel motory se mi zatim nezdaji dost na vysi, hlavne spotrebou
30. 1. 2011 13:43
Farba
V tej čiernej vyzerá ten Cruze výborne! Určite veľmi dobrá kúpa! :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud