Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Chevrolet odhaluje první Lego Silverado v životní velikosti!

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 21. 1. 2019 • 20:32
13
Zobrazit náhledy (13)
Chevrolet Silverado Lego Chevrolet Silverado Lego Chevrolet Silverado Lego Chevrolet Silverado Lego Chevrolet Silverado Lego Chevrolet Silverado Lego Chevrolet Silverado Lego Chevrolet Silverado Lego
Lego Silverado je další ukázkou širokých možností využití kostek slavné stavebnice a zároveň nejnovějším výsledkem spolupráce mezi automobilovou značkou Chevrolet a společností Warner Bros. Pictures.

Lego má ve své nabídce pěknou řadu stavebnic inspirovaných skutečnými vozy od poměrně jednoduchých jen vzdáleně připomínajících svůj vzor až po detailně propracované modely, z nichž lze zmínit například Aston Martin DB5 nebo Bugatti Chiron.

Vedle těchto stavebnic, které si lze pořídit domů, se pak Lego v rámci spolupráce s automobilkami podílí i na vzniku modelů vozů ve skutečné velikosti. Ten poslední reprezentuje značku Chevrolet.

Zároveň navazuje na Batmobile, který byl výsledkem spolupráce mezi automobilovou značkou Chevrolet a společnostmi Lego a Warner Bros. Pictures v souvislosti s filmem The Lego Batman Movie.

Pick-up Lego Silverado podobně jako Batmobile vznikl v souvislosti s novým filmem a tím je The Lego Movie 2: The Second Part, jehož premiéra je naplánována na 8. února letošního roku.

Na konstrukci a samotném sestavení modelu pick-upu Chevrolet Silverado v měřítku 1:1 pracovalo osmnáct speciálně vyškolených konstruktéru Lego Master více než 2000 hodin. Na stavbu modelu s funkčními světlomety bylo použito celkem 334.544 kostek stavebnice Lego.

video

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud