Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Chevrolet testuje nový pick-up Silverado (video)

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 13. 7. 2012 • 09:53
1
3
Chevrolet dokončuje vývoj nové generace svého pick-upu Silverado a při té příležitosti zveřejnil krátké video z testování.

Chevrolet Silverado je v současnosti největším pick-upem své značky a v nabídce pod ním jsou menší modely Avalanche a Colorado.

První generace tohoto velkého pick-upu s interním označením GMT800 vstoupila na trh v roce 1998 a v roce 2007 ji vystřídala generace druhá, která nese označení GMT900. Ta prodělala v letech 2009 a 2010 lehké úpravy vzhledu i techniky.

V roce 2013 se má rozběhnout sériová výroba nového Chevroletu Silverado, jehož vzhled na krátkém oficiálním videu zahaluje důkladné maskování a samotná automobilka se prozatím k designu a technice nevyjadřuje. Ve velmi stručné tiskové zprávě pouze oznamuje, že nové Silverado bude nejspolehlivějším velkým pick-upem.

Neoficiální zdroje uvádějí, že od dosavadního provedení se nové Silverado odliší novým designem karoserie s větším chladičem i hlavními světlomety a jiné bude i provedení zadních partií s vertikálními koncovými svítilnami.

Nově navržená karoserie má mít lepší aerodynamické vlastnosti a podílet se tak na snížení spotřeby paliva. K pohonu mají sloužit vidlicové osmiválce s přímým vstřikováním paliva a nová má být i konstrukce rámu s vyšší tuhostí a nižší hmotností.

video

Související články

Témata
Avatar - Barrichello
15. 7. 2012 19:46
Chevy rulezz
:yes: :yes: :yes: :yes:
13. 7. 2012 14:18
Re: chevy
s tou vylepsenou aerodynamikou to je for dne.
tahle prisera aerodynamicky tunel nevidela a i kdyby ho videla, tak c chcete proboha vymyslet s pickupem...
13. 7. 2012 12:50
chevy
a rednecks sa nemôžu dočkať.... 8-s

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud