Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Chlapíci odstrojili novou Toyotu Supra. Kolik našli dílů BMW?

Jan Zajíc Jan Zajíc 20. 10. 2019 • 17:17
62
Zobrazit náhledy (62)
Toyota Mark X GRMN Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra Toyota Supra

O vztahu nové Toyoty Supra a BMW Z4 byla napsána spousta řádků. Takže už dávno určitě víte, že japonský sporťák pod svou karoserií ukrývá techniku bavorské automobilky.

BMW však dodalo nejen pohonnou jednotku, ale i řadu dalších dílů. A právě jejich počet se pokusili zmapovat chlapíci z YouTube kanálu Daily Driven Exotics. Nejprve koupili nejlevnější dostupnou Supru, pak ji částečně odstrojili a pustili se do hledání log BMW.

Našli jich opravdu hodně, celkem 18 proti 2 symbolům Toyoty. Pokud by zapátrali důkladněji, zřejmě by našli větší počet na obou stranách, i tak je však prohlídka zajímavá.

Loga bavorské firmy totiž objevili nejen v motorovém prostoru (což se dalo očekávat), ale například i na brzdách, ramenech zavěšení kol či tlumiči výfuku. 

Značku Toyoty nosí zejména díly spojené s karoserií - přední nárazník a vnitřek dveří. I když i ty jsou zase přidělané k šasí s logy BMW... Jak pátrání po symbolech BMW ukryté pod karoserií Supry přesně vypadalo, se už podívejte sami.

My ještě dodáváme, že kupé bylo odstrojené hlavně proto, že ho čeká změna barvy.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku