Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Do Prahy se sjedou o víkendu tisíce motorek Harley-Davidson

ČTK ČTK 3. 9. 2020 • 16:21
23
3
Zobrazit náhledy (23)
Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson Harley-Davidson

O víkendu se do Prahy sjede několik tisíc motocyklů Harley-Davidson, Indian a dalších značek na 8. ročník Prague Harley Days. Akce na výstavišti v Holešovicích bude spojena s BurgerFestem a Koncertem pro 10 milionů. Vstupné bude letos zdarma. Novinářům to řekl organizátor akce Jaroslav Vavřina.

"Pro 8. ročník Prague Harley Days, který se rozrostl díky spojení s BurgerFestem a Koncertem pro 10 milionů, jsme se rozhodli poprvé a naposledy udělat vstup gratis. Chceme na Prague Harley Days přivítat všechny milovníky motocyklů, zábavy, hudby a dobrého jídla a užít si společně s nimi jedinečnou atmosféru, kterou bude akce bezesporu mít. Rád bych proto pozval opravdu všechny," uvedl Vavřina.

Součástí Prague Harley days bude v sobotu spanilá jízda pro 800 motocyklů, které projedou centrem Prahy. Zájemci si budou moci vyzkoušet jízdu na motorce Harley-Davidson, součástí bude soutěž přestaveb nebo výstava nových motocyklů, včetně očekávaného modelu Pan America. Do programu přibyl pole dance, naopak chybět bude freestyle motocross a večer thai boxu.

Kvůli koronaviru budou místa pod pódii rozdělena do sektorů, k dispozici bude desinfekce a lidé si na místě budou moci pořídit roušku. Její nošení ale nebude povinné. Kdo si již koupil vstupenku, bude jí moci vrátit, využít pro příští ročník nebo ji nechat převést na speciální VIP vstup.

Díky propojení s projektem Koncert pro 10 milionů bude hudební složka patřit právě finálovému koncertu celého projektu. Ten je určen všem zdravotníkům a lidem v první a druhé linii. Celý koncert bude přenášen živě na sociální sítě a účast na něm přislíbili například skupiny Support Lesbiens, Yo Yo band, The Silver Spoons a další.

BurgerFest nabídne kuchařské show a workshopy, vedle nabídky hamburgerů ve všech možných podobách si lidé budou moci připravit si vlastní burger a zasoutěžit si o hodnotné ceny. K vidění budou terénní vozy Hummer nebo americké veterány.

Související články

Témata
Avatar - SKAY
4. 9. 2020 06:55
Re: uz se sjíždí
Škoda že nejedou do South parku tam by jim řekli že jsou bukvice.
3. 9. 2020 18:37
uz se sjíždí
Němci uz dovolili do Varů. Zabublali před Puppem a šli se ubytovat. Daj si welnes a zejtra nach prague. Chtel sem se jich zeptat, jestli to nejsou ty borci z filmu Divočáci s Travoltou. Zajištěny týpci, Zanovni HD. Snad nenarazí na pravé Rednecky, který by je vyvedli z omylu a vytáhli z tech novejch stylovejch košil HD.
3. 9. 2020 17:12
Sraz vidláků...
Gerontofilů a blbečků s třásněma na 2válcích... hahaha…

MAJI MUJ RESPEKT !!!

Snad nepojedou po trojské lávce jako Beta testeři HA HA HA :-!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud