Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Fabiacolorstudio.nl: Navrhněte si svou vlastní barevnou kombinaci a vyhrajte ji

Ondřej Láník Ondřej Láník 10. 3. 2009 • 03:12
4
16
Nizozemský importér značky Škoda dokazuje, že duch hesla Simply Clever může být také celkem hravý a zábavný.

Po reklamě britského zastoupení Škody, v níž se pekla Škoda Fabia jako vánoční dort, je tu druhá multimediální kampaň, tentokrát od nizozemského importéra.

Ten připravil na internetové adrese fabiacolorstudio.nl virtuální lakýrnickou dílnu, kde vám během několika desítek sekund připraví vámi vybranou kombinaci barevné střechy a karoserie. Na výběr je 169 kombinací včetně těch netradičních. Dva ochotní pánové - mistři laku - vaši zvolenou a jimi vyhotovenou kombinaci na závěr také zhodnotí.

Po registraci budete zařazeni do slosování, z něhož bude vylosován šťastlivec, který získá individuálně vybranou barevnou kombinaci na nové Fabii.

Dnes lze v nabídce Škody Fabia najít buď standardní barevné provedení střechy, za příplatek je pro vybrané odstíny karoserie k dispozici střecha bílá a pro model Sportline také střechy stříbrná.

Individualizace barev karoserie je obvyklá u luxusních značek (Bugatti, Maybach, Rolls-Royce, Ferrari, …), je v nabídce speciální individualizačních programů prémiových značek (Audi, BMW, Mercedes-Benz, …), ale velmi bohatou paletou a dvoubarevnými provedeními proslula také Lancia. Z velmi levných značek se pyšní nejširší nabídkou barevných odstínů Lada. Například Kalinu lze mít v jednom ze 31 odstínů. Konkurence nabízí na výběr běžně nejvýše z 10 až 12 barev.

Související články

Témata
Avatar - Plautus
10. 3. 2009 17:21
Re: blackandwhite
jo, ale teraz sa asi za ten prešľap s čiernou strechou pri hodnotení Delty, keď chvíľu na jeho výstup ako správna reakcia prišla Škodovka s čiernou strechou na Fabii, poriadne hanbí, lebo už neregistrujem natoľko silné narážky z jeho strany, alebo to bude tým, že som si ich len ja nevšimol :-)
Avatar - Plautus
10. 3. 2009 17:07
Re: blackandwhite
prečo brať bielu s čiernou strechou, keď už má v ponuke ružovkasto červenú s čiernou strechou? veď ružové džíny, to je to pravé >:D >:-[]
Avatar - Plautus
10. 3. 2009 16:10
Re: blackandwhite
každému jak je libo, ja nemám s tvojím výberom žiaden problém...Ypsilon však ani nehodno porovnávať s Fabiou...napísal som to na margo farieb a žene by som zase ja 100-krát radšej kúpil na jazdenie po meste Ypsilona ako Fabiu, ktorá postrádá akýkoľvek štýl :-!
10. 3. 2009 15:17
Re: blackandwhite
Taková růžová se zelenou střechou... >:-[]
Avatar - Plautus
10. 3. 2009 15:15
Re: blackandwhite
veru tak...chlapci sa však trochu pohrali vo photoshope, aby rozvírili fantáziu možných účastníkov...
Iné kombinácie na streche ako čierna a biela snáď pristanú v automobilovom svete iba štýlovej Ypsilonke, v ktorej však farba strechy prechádza i na zadné tretie dvere...
Články odjinud