Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ferrari LaFerrari XX v problémech na okruhu v Monze

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 13. 7. 2014 • 15:56
101
Ferrari již testuje okruhovou a ještě ultimativnější verzi Ferrari LaFerrari. Video zachycuje několik kol, kdy auto za perfektního zvukového doprovodu jezdilo neskutečně rychle, než začaly problémy.

Že přijde okruhová verze supersportovního Ferrari LaFerrari po vzoru modelu Enzo FXX se dalo čekat. Následující video již zachycuje prototyp, který se prohání po okruhu v Monze a zní u toho naprosto fantasticky. Hybridní hypersport po trati doslova lítá a v zatáčkách předvádí neskutečný grip, a to i díky aktivní aerodynamice. To vše ale jen do doby, než zavěšení pravého zadního kola nezvládne nápor v druhé zatáčce okruhu.

Detaily o tomto ultimativním stroji zatím nemáme, jedna spekulace však říká, že vozidlo sice bude mít podobný výkon jako běžné LaFerrari, ale upravena bude aerodynamika, podvozek, elektronika a vůz dostane závodní pneumatiky.

Související články

Témata
15. 7. 2014 13:28
Re: Idioti sobě
Tvoje náklonnost k čemukoliv mě nechává absolutně chladným, to buď v klidu. Logo Ferrari, bohužel, vykřičené je, za to si může značka sama, její loga jsou v posledních pár letech v podstatě všude, naposled to se mnou málem švihlo, když byla v nějakém bau-bau akce na dětské sedačky Ferrari...
Pozér jsi u mně proto, že o sobě tvrdíš něco, co evidentně není pravda, logo, nelogo.
Bulvár je bulvár, ACZ, k naší velké smůle, skončilo pod křídly Blesku a podle toho vypadají titulky. Lidi, jež chtějí bulvár nezaujme titulek "LaFerrari řve a prská na okruhu", ale titulek "Nejdražší Ferrari má problémy", tak už to prostě chodí a vykonávat požadavky svého chlebodárce není demence, to je prostě nutnost ;-\
Avatar - Petrolhead_CZ
15. 7. 2014 13:09
Re: Idioti sobě
Aha, takže tobě vadí celou dobu moje náklonost k Ferrari? Myslel jsem si to, jinak bys nenazval logo vykřičeným. Ty věci cos vypsal jsou podle tebe parametry, podle kterých se pozná, že jsem pozér? Taková úměra mi uniká....neřadíš se doufám k těm, pro které Ferrari = pozér? Takové lidi nesnáším a jen to podporuje naši zaslepenost. Dávej si pozor na předsudky. Neprezentuju se tu jako znalec, do toho mám daleko, ale výkonná auta mě baví, je to pro mě celý můj život, rozumím jim určitě lépe, než ti, kteří jindy píší do diskuzí o Oktávce v kombiku a jejich praktická zkušenost sahá k šolichání auta na dálnici pro max. úsporu paliva, aby zbyly penízky na páteční nákup mléka ve slevě v Kauflandu. Je logické, že tě naštve příspěvek takového člověka, který začne pindat cosi o špatně sladěné elektronice i přes to, že fungovala naprosto správně.

Že poznám rychlost řazení dle zvuku? Ano, docela jo, mám ty auta celkem odposlouchané, většinou se můj odhad shoduje s posudkem řidiče. Redakci nadávám do dementů z důvodu rozhořčení nad tím, jak dovedou z každého článku udělat lživý bulvár, to jest vše.
15. 7. 2014 12:43
Re: Elektronika nestíhá?
Ne, tu je téma o Ferrari, ajznboňáckej pokec je tady: [odkaz]
15. 7. 2014 12:31
Re: Idioti sobě
Snob, zloděj, vychcánek, *, idiot, pitomec - OK, pokud víš na koho a proč to slovo používáš.
Ale čecháček, čecháčkovská vychcanost a podobně - to neberu.
Ona ta vychcanost nemá s národností nic společného, to jen si ve své malosti lidi namlouvají (a média je v tom podporují), že jinde jsou na tom jinak (lépe).
Pokud bys žil v Rakousku, na Kanárech, v Mongolsku, či kdekoliv jinde, měl bys kolem sebe ty samé povahy, procentuálně stejně zastoupené a říkal bys jim jak? Rakušáčci, Mongoláčci, Kanárští vyčůránci..?
Tyhle útoky na naši národnost (na kterou jsem já osobně hrdý) prostě neberu.

Co se týká tvého ne-pozérství, tak to člověku s nickem "Petrolhead", který má v avataru tak vykřičený znak, který se tu presentuje jako znalec, jež po sluchu pozná, jak rychle řadí převodovka, nadává lidem do pitomců a redakci do dementů, prostě uvěřit nemůžu, jistě chápeš...
Avatar - Petrolhead_CZ
15. 7. 2014 11:43
Re: Idioti sobě
A jaké ''složité rozhodovací modely'' (to spojení mě baví >:D ) tu předvádíš ty? Zařazuješ mě na gymply a odhaduješ můj věk? Bravo, mistře detektive, opět žasnu nad tvými schopnostmi odhadu, můžete si s jossalitem žařídit investigativní agenturu. Další věc, kde ses absolutně netrefil, jsou výrazy ''čecháček'' a ''česká vychcanost''. Zatímco čecháček je člověk, který ostatním závidí právě ten úspěch a tyhle lidi pak schytávají taková označení jako snob, zloděj a podobně. Dál se drží pevně zajetých ''tradic'', jako např. chození do společnosti v sandálech s ponožkami až ke kolenům, odmítá jakoukoliv kuchyni kromě té české, protože ''nějaké srágory z ciziny mu nechutnají'' (ano, aniž by je kdy ochutnal). Kritizují všechno ambiciózní a nesnáší nadšení, jezdí na chalupy, jsou to fanatičtí šetřílci a žijí stylem ''když neudělám v životě víc než ostatní, nic nezkazím'', čímž se dostávám k ''české vychcanosti'', která je s čecháčky spojena nejvíc. Takže jeden výraz obsahuje druhý, naprosto nechápu, proč jsi mě přiřadil k podobným troskám, kterým život končí díky jejich omezenosti v hodně brzkém věku. Mám na ně stejnou alergii jako ty a příčí se mi takový přístup k životu.

Ta poslední část tvýho textu - k tomu nemám co dodat, myslel jsem, že máš na víc a že se bavíme na určitý úrovni. Tahle povýšenost je už odporná. Mimochodem, asi jsem zvláštní, ale na ''show off'' a pozérství jsem nikdy jaksi nebyl, u aut to platí na 150%. To přenechám slaboduchým.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku