Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

FlixBus od Transdev Group získal značky Eurolines a isilines

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 5. 5. 2019 • 17:04
17
Zobrazit náhledy (17)
Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus Flixbus

Společnosti FlixBus a Transdev Group úspěšně ukončily vyjednávání o prodeji dálkové autobusové přepravy pod značkami Eurolines a isilines.

 

Společnosti FlixBus a Transdev Group zahájily 4. března 2019 jednání o prodeji dálkové autobusové přepravy pod značkami Eurolines a isilines. Tato jednání byla úspěšně ukončena 30. dubna 2019.

Obchodní aktivity i značky Eurolines a isilines nyní oficiálně patří pod křídla společnosti FlixBus, což zahrnuje všechny aktivity Eurolines na trzích ve Francii, Holandsku, Belgii, Španělsku a také v České republice, přičemž nabídka autobusových spojení se týká celkem 25 zemí. Ve vnitrostátní autobusové přepravě ve Francii operuje společnost pod značkou isilines.

Na dosavadních trzích Eurolines budou na převzetí obchodních aktivit dohlížet příslušní regionální ředitelé společnosti FlixBus. Transdev Group si ponechává své aktivity v oblasti B2B pronájmu autobusů ve Francii, která bude nově provozována pod značkou Transdev (dříve isilines).

Zaměstnanci společnosti FlixBus a Eurolines mají během nadcházejících měsíců společně pracovat na integraci organizace i sítě autobusových linek.

V roce 2018 autobusy v barvách společnosti FlixBus přepravily 45 milionů cestujících napříč Evropou i v USA. Díky kombinaci technologického start-upu, online platformy a tradiční přepravní společnosti se podařilo vystavět silnou síť pokrývající 29 zemí. Tento rok má FlixBus v plánu spustit své služby v Rusku a rozšířit síť napříč Spojenými státy.

Zdroj: FlixMobility GmbH

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud