Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ford Expedition: obr po plastice

Libor Zezulka Libor Zezulka 30. 1. 2006
25
69
Zobrazit náhledy (25)
Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition Ford Expedition
Ford Expedition vstoupí do nového modelového roku s novou tváří podobnou nejprodávanějšímu trucku Fordu – modelu F-150.

Velká SUV jsou v Severní Americe stále žádaná a vypadá to, že s jejich popularitou jen tak něco nezacloumá. Ford, jemuž se na domácím trhu v poslední době nedaří, jak by si představoval, potřebuje nutně zvýšit prodeje a využít k tomu model z oblíbeného segmentu se jeví jako ideální příležitost. Velké SUV Expedition proto do nového modelového roku 2007 vstoupí s tváří podobnou nejprodávanějšímu trucku F-150 a mnoha dalšími úpravami.

Přepracovaná příď s novými světlomety, nárazníkem, kapotou a mřížkou chladiče dodává hromotlukovi na majestátnosti, ale i dynamičnosti. Uvnitř Ford použil kvalitnější materiály, vyměnil sedadla, zlepšil variabilitu a rozšířil výbavu (například o nový navigační systém s 6,5palcovou barevnou obrazovkou). Sedadla se sklopením schovají do podlahy a vytvoří rovnou ložnou plochu. Třetí řadu sedadel není nutné sklápět manuálně, za příplatek automobilka nabízí elektrický systém.

Nová pětiprvková zadní náprava má společně s jednoplášťovými tlumiči zajistit větší komfort a jízdní stabilitu. Jako pohonná jednotka poslouží zážehový osmiválec 5.4 litru s výkonem 220 kW.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

oko za oko :-)
| 30. 1. 2006
:-) Jsem teda dobrej ranař :-) ale teď jsi mě pěkně rozesmál :-) Lones to nemyslel hanlivě... on jen zareagoval ve stejném duchu na horní příspěvek o američanech... kovbojku by tu z toho chtěl zase udělat jen ZZ... citrozoufalec :-)
oko za oko :-)
| 30. 1. 2006
Že bys zase někoho napadal? Včera ti nestačil Doktor? Otravovat jinam běž ty.
oko za oko :-)
| 30. 1. 2006
Piš si příspěvky nanečisto... nebo se alespoň napřed snaž pochopit horní dialog. Můj tip je, že na to nemáš.
Ať žije král
| 30. 1. 2006
Tohle kdyby prodávali v japonsku, museli by tam k tomu zdarma dodávat štafle >:D Tohle je auto pro ostrý a dobře rostlý... hochy, potomky evropanů, tvrdejch irčanů... zabejčilejch zrzků... brácho, umíš si v tomhle dělu představit za volantem svýho desetiletýho syna? ?-) P.S. Bravo FORD :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku