Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Fotogalerie: Čínská Škoda Rapid ze všech úhlů

25. 2. 2013 • 04:14
73
46
Zobrazit náhledy (73)
Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid Škoda Rapid
Češi si mohou Rapid kupovat už od loňska, v Číně se ale oficiálně představí až v dubnu na autosalonu v Šanghaji.

Na internetu se objevily další fotografie čínské verze Škody Rapid. Ta se od té evropské liší jednou podstatnou změnou – jedná se o klasický sedan. Kvůli tomu se změnil tvar zadních patrií, kde najdeme i nově řešená koncová světla. Rozdílů je ale víc, čínský model má například jiná zrcátka, chromovanou masku chladiče a kulaté víčko nádrže. Tedy bez škrabky na led…

Rapid pro Číňany je zdobnější i vevnitř. Má výrazný dekor přes celou palubní desku, širší středový tunel a podle fotek zřejmě i rozměrnější přední sedadla.

skoda rapid skoda rapid

Novinka určená pro Dálný východ je už třetí variantou Škody Rapid – kromě evropského liftbacku existuje i sedan Škoda Rapid určený na indické silnice.

Na stejném základě ale vznikly i modely sesterských značek: obdobou „našeho“ Rapidu je SEAT Toledo, ten indický se zase do značné míry shoduje s Volkswagenem Vento a designově se odkazuje na Fabii.

skoda rapid skoda rapid

Témata
11. 3. 2013 10:31
Vyfuk
OMG: [odkaz]
Avatar - šmoula nešika
26. 2. 2013 17:23
Re: facelift
Uvidíme. S tím jak Kabaň dokáže udělat z obyčejného auta něco zvláštního si ji asi spálíš.
Avatar - šmoula nešika
26. 2. 2013 17:21
Re: indický má hezčí zadek
Věc názoru...
Avatar - šmoula nešika
26. 2. 2013 17:21
Re: Autohnus.cz
Tak ty sis ještě náhradu za auto.cz nenašel... Hledej, šmudlo, hledej.
Avatar - šmoula nešika
26. 2. 2013 17:17
Re: hmm
:yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud