Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Grafici si představují, jak by mohlo vypadat BMW Z4 Coupé. Co na jejich vize říkáte?

Martin Tolar Martin Tolar 30. 3. 2019 • 19:22
7
Zobrazit náhledy (7)
BMW Z4 BMW Z4

Třetí generace BMW Z4 nedá spát mnohým grafikům. Chybí jim totiž jedna zásadní karosářská verze.

Příběh BMW řady Z se začal psát na sklonku osmdesátých let se Z1, ale známější byla až nástupnická Z3 z roku 1995. Právě u ní byl roadster doplněn kupé s pevnou střechou, i když tvarem se jednalo spíš o shooting brake. Nástupce Z4 přišel na trh v roce 2002 a také u něj se objevila varianta kupé se splývavou střechou. V té druhé už ale v nabídce nebylo. A ani současná, stále hodně čerstvá, generace jej neplánuje.

Aktuuální BMW Z4 bylo postaveno ve spolupráci s Toyotou, která společný projekt použila k oživení modelu Supra. Obě automobilky ale vtiskly autu svébytný charakter a rozdělily si i karosářské verze. Supra je pouze kupé a Z4 zase jen roadster.

S tím se ale nechtějí smířit tvůrci renderů a ilustrací, takže občas se na internetu objeví nějaká další vize, jak by kupé Z4 mohlo vypadat.

My jsme vybrali ty nejzajímavější návrhy od "známých firem", jako jsou X-Tomi, Rain Prisk, J.B. Cars, Top Speed či In4Ride. V galerii si tak můžete prohlédnout několik verzí, jak by takové Z4 Coupé mohlo vypadat. A neříkejte, že se vám alespoň jedna nebude líbit. Klidně nám napište, která verze vás oslovila nejvíc.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud