Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Honda Civic model 2011: Alcantara a nová maska pro všechny

Ondřej Láník Ondřej Láník 5. 10. 2010 • 22:29
23
13
Zobrazit náhledy (23)
Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic
Do šestého roku života dostal Civic další verzi masky.

V Paříži se představil nejen Jazz Hybrid, ale taky Civic pro modelový rok 2011.

Hlavní změnou je použití voštinové mřížky chladiče u pětidveřových modelů, která nahradí současnou příď z plexiskla. Tato inovace přídě přichází společně s novou barvou „Ionised Bronze“, která je poprvé dostupná i pro model Civic.

Modely speciální edice GT jsou nyní vybaveny unikátními koly z lehkých slitin o velikosti 17 palců, které vozu původem z Velké Británie dodávají sportovnější vzhled.

Interiér základní výbavy obsahuje sedadla čalouněná kombinací textilie a umělé kůže Alcantara, zatímco vozy speciální edice GT jsou nyní vybaveny atraktivním čalouněním v kombinaci Alcantara/kůže.

Doporučujeme

Témata
5. 10. 2010 20:54
Re: Můj sen
Je opravdu jisté,že Honda zaspala ve vývoji?Přímý vstřik,zkoušela ho,ale prvotní úkol GDI (FSI) bylo spalování chudé směsi,Honda to umí i bez přímovstřiku.Dvojspojka není jediná bezprodlevová převodovka.Turbo,klasické,jak ho známe dnes,také nemá možná dlouhou budoucnost.Stačí i porovnání motorů Hondy a TSI ve výkonu a spotřebě.Stále je to motorářská špička.
Asistenční systémy vyvijí,i ty předvedla v Paříži.
Není jednoznačně nejlepší,ale dle mého názoru ani nijak neztrácí.
Avatar - gld
5. 10. 2010 16:12
Re: Otázka znie: Čo je nadčasovosť?
Prikláňam sa k verzii č.2

predsa len, tá jednotka to je ako opis golfu ;-)

A treba Honde uznať, že sa im podaril malý zázrak..mať auto ktoré aj po rokoch vyzerá takto dobre s minimálnymi zmenami, potlesk :yes:
5. 10. 2010 14:18
Otázka znie: Čo je nadčasovosť?
Nadčasovosť je:

1. Daná konzervatívnymi tvarmi, ktoré vyzerajú rovnako nekonfliktne v čase uvedenia a aj po niekoľkých rokoch.

2.Tvary ktoré vyzerajú bombasticky v čase uvedenia, a rovnako dobre, novo a moderne aj polčase života modelu.

? :-O ? :-O ? :-O ?
5. 10. 2010 12:58
Re: Můj sen
Já bych to neviděl tak černě a hleděl optimisticky do růžových zítřků:-) Vzpomeňme na rok 2004, kdy Honda překvapila v Accordu na tu dobu asi nejlepším čtyřválcovým dieselem 2.2cdti...dala si načas, ale pak to stálo zato. Tak třeba už se vaří v hondí kuchyni maloobjemový turbobenzín, který potáhne od volnoběhu a v 8tis bude mít překrásnou špičku...kdo ví ;-)
5. 10. 2010 11:47
Re: Můj sen
Krutě pravdivé. Souhlas.