Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Irmscher představuje sadu doplňků pro nový Opel Astra. Jak se vám líbí?

Jan Zajíc Jan Zajíc 4. 3. 2022 • 21:51
15
Zobrazit náhledy (15)
Irmscher Opel Astra Irmscher Opel Astra Irmscher Opel Astra Irmscher Opel Astra Irmscher Opel Astra Irmscher Opel Astra Irmscher Opel Astra Irmscher Opel Astra Irmscher Opel Astra Irmscher Opel Astra

Německý úpravce a výrobce tuningových dílů Irmscher Automobilbau, který se specializuje na vozy značky Opel, představil body kit pro novou Astru.

Ta se světu poprvé ukázala již v červenci minulého roku. A už se také blíží její příjezd na český trh: dorazit by měla na konci dubna, nejprve jako pětidveřový hatchback, později se objeví také kombík.

Kompletní body kit od firmy Irmscher zahrnuje přední spoiler, nové prahy, střešní spoiler a doplnění zadního nárazníku o spodní díl s difuzorem. Společnost nabízí také polepy a červené detaily a linky.

K mání jsou samozřejmě také nová kola, Irmscher odhalil tři nové designy: 19palcové disky Cosmo Star a High Star a osmnáctky Turbo Star. Ráfky jsou k dispozici v tmavém odstínu a obouvají pneumatiky o rozměru 225/45.

Už z obrázků je patrné, že Astra s body kitem má snížený podvozek, podle úpravce o výrazných 30 milimetrů. Do kabiny si zájemci mohou pořídit nové koberce nebo si vybrat z několika různých stylů koženého čalounění. 

O možnostech zvýšení výkonu firma nehovoří. Doplňky samozřejmě budou pasovat na všechny verze nového Opelu Astra. Ten zatím nabízí turbodmychadlem přeplňovaný tříválec o objemu 1,2 litru s výkony 81 a 96 kW a 1,5litrový turbodiesel poskytující 96 kW.

Nejvýkonnější provedení ale představuje plug-in hybrid s kombinovaným výkonem 133 kW. Ceny doplňků zatím výrobce nezveřejnil.

Související články

Témata
Články odjinud