Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Iveco Magirus vzdává hold slavné minulosti a zároveň míří do budoucnosti

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 30. 7. 2019 • 17:26
28
Zobrazit náhledy (28)
Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus Iveco Magirus

Iveco v souvislosti s uvedením nové modelové řady S-WAY připravilo na jejích základech atraktivní koncept luxusního tahače Magirus.

 

Iveco S-WAY při svém představení zaujalo pozici vlajkové lodi mezi těžkými silničními nákladními vozidly italské značky. Novinka má představovat vozidlo pro příští desetiletí, což demonstruje svým designem i technikou a především konektivitou, jejímž prostřednictvím otevírá novou éru v oblasti správy vozového parku i řešení prostoru pro práci i odpočinek řidiče na palubě.

Iveco Magirus naznačuje, že je italský výrobce připraven nabídnout ještě exkluzivnější provedení svých nákladních vozidel. Na jejich finální podobě se navíc mohou podílet i samotní zákazníci. Prozatím je však tento atraktivní tahač pouze konceptem a Iveco jej hodlá využívat v rámci zákaznických workshopů pro zpětnou vazbu pro další vývoj.

Iveco prezentuje koncept Magirus jako vozidlo, které vzdává hold svému slavnému dědictví a zároveň hledí do budoucnosti. Tahač zdobí několik prvků, odkazujících na minulost značky Magirus, mezi něž má patřit i dvoubarevné provedení exteriéru a řada chromovaných detailů. Přestože vzdává hold své historii, je koncept inovativní ve svém přístupu k vývoji nákladního automobilu na míru.

Mimořádná pozornost byla věnována i každému detailu v interiéru, od vysoce kvalitního koženého čalounění a jemných tkanin, až po kovové ovladače a prvky obložení. Iveco Magirus má ve své kabině navíc nabízet široké možnosti individualizace podle představ jejího uživatele.

Zdroj: Iveco

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud