Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Jaký vkus mají majitelé Bugatti Divo? I takhle mohou vypadat jejich auta

Jan Zajíc Jan Zajíc 7. 5. 2020 • 03:55
8
Zobrazit náhledy (8)
Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo

Určitě vás nepřekvapí, že vyvolení, kteří si mohli u Bugatti objednat model Divo, chtějí, aby jejich auto vypadlo jedinečně.

Není divu - za vůz, který vznikne v počtu pouhých 40 exemplářů, totiž každý z majitelů zaplatil více než 140 milionů korun. Takže je přirozené, že touží po tom, aby exkluzivní skvost vypadal přesně tak, jak si přejí.

Bugatti proto zákazníkům nabízí opravdu široké možnosti individualizace. Klienty dokonce zve do svého sídla v Molsheimu, kde jim umožňuje vybrat si materiály použité v interiéru, různé barevné kombinace karoserie a mnoho dalších individuálních úprav.

Jen tento proces prý může zabrat až pět hodin. Ve výsledku je pak vlastně každé Divo autem navrženým na míru, protože někteří zákazníci například chtějí mít vůz ozdobený národní vlajkou, rodinným erbem nebo vlastním logem.

Podle automobilky jde někdy výběr materiálů a barev tak daleko, že zákazníci vybírají tak, aby jim Divo ladilo s kabelkou či oblíbeným párem bot. Zaměstnanci Bugatti už také interiér zdobili reliéfem otisků dětských nohou.

Nejčastěji se ovšem řeší barvy. Zákazník si může vybrat vlastní odstín snad pro každý kousek auta. Některé laky prý následně vznikají měsíce, než je klient spokojený. Takže není divu, že samotná individualizace zabere automobilce, která je neustále v kontaktu se zákazníkem, zhruba rok.

Jak potom může vypadat výsledek, ukazuje Bugatti na příkladu čtyř různých vozů. Jejich obrázky najdete je v galerii.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku