Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Jeep Compass ukázal novou tvář včetně nazlobené verze Trailhawk. Má to však své ale

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 12. 11. 2020 • 19:37
30
2
Zobrazit náhledy (30)
Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass

Aktuální druhá generace Jeepu Compass se představila před čtyřmi lety, nyní tedy přišel ideální čas na facelift. Podívejte se na první snímky.

Druhé vydání kompaktního SUV Jeep Compass dorazilo v roce 2016, faceliftu se tedy vůbec nemůžeme divit. Ještě se tedy neukázal oficiálně, zatím se musíme spokojit jen s hrstkou uniklých fotografií z čínského trhu.

Všímáme si jen drobných kosmetických změn. Poupravila se maska s hranatějšími a nepatrně většími otvory, vícero inovací evidujeme na nárazníku s mlhovkami a jiné jsou rovněž hlavní světlomety. Z profilu byste auto snadno zaměnili s předchůdcem, což alespoň z prvních fotek platí i pro zadní partie.

video

Kromě standardní verze si můžeme prohlédnout také peprnější Trailhawk, který se vyznačuje kompletně černou maskou, černými a červenými prvky na kapotě či dvěma červenými oky v předním nárazníku. Černé jsou i kryty vnějších zpětných zrcátek či lišty kolem bočních oken. Jako bonus pak Jeep pro tuto variantu připravil speciální vzhled kol.

Interiér se nám zatím neukázal, ale předpokládáme, že půjde o jemně modernizované prostředí, které dobře známe z předchůdce. K největším inovacím by mělo dojít zejména v oblasti multimediálního systému, Uconnect se dočká novějšího softwaru s přehlednějším prostředím, svižnějším chodem a celou řadou nových funkcí.

A zmiňované "ale"? Otázkou zůstává, jestli se poupraveného Compassu dočkáme také na evropských trzích, nebo půjde o ryze čínskou záležitost. Celé řady změn se totiž „náš“ Compass dočkal v létě, kdy se představil se značně upravenou technikou, lepším infotainmentem či řadou nových odstínů karoserie. Jinak ale zůstal design vozu do puntíku shodný. Info o případných novinkách pro vás zjišťujeme.

Související články

Témata
Avatar - Ja Prvni 123
12. 11. 2020 21:25
No, obecně by možná bylo lepší čerpat z ofic zdrojů...
Třeba fcagroup.com, než z čínských webů...
:-!
12. 11. 2020 20:38
Compass
... bude mít v evropské verzi úplně nový interiér včetně stojacího displeje s verzí Uconnect 5. Měl by být i nový volič automatu plus změny materiálů v interiéru. Zvenku se očekává full led technika, nový přední nárazník a zadní poupravená světla.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud