Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Karma láká na koncept s designem od italské legendy. Ukáže se za měsíc

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 13. 3. 2019 • 16:02
3
Na šanghajském autosalonu se letos ukáže koncept od Karmy Automotive, na kterém se podílela i dobře známá společnost Pininfarina. Nyní nás tvůrci vábí prvními siluetami.

Karma Automotive se připravuje na blížící se autosalon v Šanghaji, kam přiveze svůj nový koncept vznikající ve spolupráci s italskou karosárnou Pininfarina. Od oficiálního odhalení nás dělí něco málo přes měsíc, konkrétně se dočkáme 16. dubna.

Přiložené snímky prozrazují jen nutné minimum, jak už tomu u těchto vábících fotek bývá zvykem. Všimnout si můžeme horizontálně umístěných úzkých diodových světlometů, které jsou navíc vzadu propojeny vodorovnou linkou a doprovází je nápis Karma. Z těchto fotografií se zdá, že auto bude mít hodně jednoduchý a čistý design.

„Karma a Pininfarina sdílí společnou vášeň pro ohromující design. Jsme nadšeni a bedlivě očekáváme reakce, které náš společný výsledek sklidí,“ těší se Dr. Lance Zhou, CEO společnosti Karma.

Stánek americké automobilky patřící Číňanům však nebude jen o novince tvořené společně s Pininfarinou. Očekávat máme také koncept Vision a chybět nebude ani příští generace modelu Revero. Tento sporťáček si ale zatím veškeré chystané změny hlídá.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku