Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Kia Rio přichází s faceliftem, je ale spíše kosmetického rázu

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 29. 9. 2014 • 06:58
25
17
Zobrazit náhledy (25)
Kia Rio Kia Rio Kia Rio Kia Rio Kia Rio Kia Rio Kia Rio Kia Rio Kia Rio Kia Rio Kia Rio Kia Rio Kia Rio Kia Rio Kia Rio Kia Rio Kia Rio Kia Rio Kia Rio Kia Rio
Konkurent Škody Fabie z korejského poloostrova, Kia Rio, přichází s drobným faceliftem, který se zaměřil spíše na vzhled než na techniku.

Vůbec nejprodávanějším vozem značky v minulém roce byla Kia Rio s 471.000 kusy doručenými zákazníkům. Tento bestseller si za stejné období v Evropě pořídilo 56.821 lidí. Nyní přichází vůbec první větší modernizace tohoto automobilu, která se týká zejména vzhledu exteriéru a interiéru.

Rio získalo klasickou „tygří“ masku chladiče a nové nárazníky včetně mlhovek. Spodní části přídě i zádi jsou tak nyní výraznější. Samozřejmě můžeme čekat i nová litá kola ve velikosti 15 až 17 palců. Vrcholem vnějších úprav jsou dvě barvy, Urban Blue (městská modrá) a Digital Yellow (digitální žlutá). Uvnitř auta se zájemci mohou těšit na nové chromové dekory, upravenou středovou konzoli a nové látkové čalounění pro nejvyšší výbavu EX. Mezi příplatky se navíc objevuje digitální tuner DAB a nová generace navigace s osmipalcovým displejem a rychlejším softwarem.

Co se týče techniky, zůstalo vše při starém. Dostupné jsou čtyři motory o výkonu 55 až 80 kW, které jsou spojeny s pěti či šestistupňovým manuálem nebo čtyřstupňovým automatem. Modernizované Rio, jež se vyrábí v korejském výrobním závodě Sohari, přijde na náš trh počátkem roku 2015.

Témata
Avatar - Czerwik
30. 9. 2014 11:59
nuž..
na facelift môjho autíčka som bol veľmi zvedavý ...od začiatku galérie to bolo fajn... teda po 14tu fotku... dve "čiarky" na nárazníku sú pekné, ale na aktuálnom modeli mi nechýbajú... ale tá kravina v zadu >:D ..ešte, že to nieje ako povinná výmena >:D :*[odkaz]

P.S. a ten štvorcový otvor v palubke fakt nemuseli vypustiť...
30. 9. 2014 11:36
Re: A Venga je tady
Nooo, nevyznělo :-)
30. 9. 2014 11:35
Re: A Venga je tady
Na tu Vengu radši jenom zespod :-!
30. 9. 2014 11:34
Re: No stojáka!
>:-[] :yes:
30. 9. 2014 11:33
Re: No stojáka!
Cituji (tebe, kdyby sis to nedokázal spojit): "co je dobre zostalo.... a to je fajn..... za kazdu cenu menit nieco co je dobre len preto aby sme spravili nejaku zmenu by nemalo pozitivny efekt a dopad".
Hledat tvé příspěvky v diskusích o Golfu nebudu, ale snad víš, kam mířím.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud