Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Kolik si na YouTube vydělají největší carfluenceři? Ti nejlepší na jednom videu získají statisíce

Jan Zajíc Jan Zajíc 29. 6. 2021 • 11:48
101
16
Zobrazit náhledy (101)
Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Doug DeMuro Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Supercar Blondie Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It Chris Fix It

Oblíbení influenceři si mohou na internetu, sociálních sítích především, vydělat dost peněz, to je známá věc. A platí to i těch, kteří točí videa o autech.

Pro takové "carfluencery" je důležitým zdrojem příjmů především známý portál YouTube, na němž videa zveřejňují. Jak moc zajímavý zdroj to může být, ukazuje web carinsurance.ae, který díky datům z Influencer Marketing Hubu představuje tři na YouTube nejvýdělečnější osobnosti, jejichž tvorba se věnuje automobilům.

Číslem 3 je Američan Doug DeMuro, kterého sleduje více než 4 miliony lidí a na jehož kanále najdete více než 600 videí.

DeMuro se zaměřuje především na popisné testy zajímavých vozů, jeho videa se kromě obvyklých věcí, které můžeme vidět i v jiných videotestech, často věnují také netradičním detailům a méně známým skutečnostem.

Podle přehledu webu carinsurance.ae DeMuro na jednom videu odhadem vydělá 4664 dolarů, což je v přepočtu asi 99.900 korun.

Druhá příčka patří Alex Hirschi, známé spíš jako Supercar Blondie. Tahle blonďatá carfluencerka, kterou zajímají hlavně exotické, drahé a vzácné vozy, má na YouTube více než 6 milionů odběratelů a přes 300 videí. Nyní prý na jednom dokáže vydělat 5280, tedy zhruba 113.100 korun.

Mimochodem, podle jiného žebříčku z loňského roku je Supercar Blondie vůbec nejúspěšnější "carfluencerem" na světě. Na základě počtu "followerů" na Instagramu, počtu odběratelů na YouTube a průměrného množství zhlédnutí videí se odhaduje, že si tahle blondýnka ročně vydělá zhruba 32,5 milionu korun.

Ale zpět k YouTube. Tam se prý nejvíc daří Chrisovi Magellovi, který vede kanál ChrisFix, na němž najdeme více než 300 videí, a to zejména instruktážních - o opravách, úpravách a podobně. Chris má více než 7,8 milionu sledujících a aktuálně prý na jednom videu vydělá 8594 dolarů, což je asi 184.100 korun.

Související články

Témata
Avatar - Ozzman
30. 6. 2021 19:07
Re: Hamuna,Kuk,DonVito,MikeJesus,BeefCake and Them
No... jako máš pravdu :D
30. 6. 2021 16:36
Re: a co čeští carinfluenceři
este to tak, kovy,král,a feti
30. 6. 2021 16:34
Re: Hamuna,Kuk,DonVito,MikeJesus,BeefCake and Them
jééé vwebpája, ahoooj, máš svuj vodní svwět? jak K.Costner ??? :-!

kupujte pudu nebude !!! vsude; zatece ocean a zmrzne by Greta :-!

inhalace hašenýho vápna povolena :-!
30. 6. 2021 16:09
a co čeští carinfluenceři
proč se článek o nich nezmiňuje?
30. 6. 2021 15:52
Re: Kdo a jak vlastně tyto lidí platí?
Youtube - platba na účet. Je to za počet zhlédnutí/počet zhlédnutých reklam.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud