Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Lancia se omlouvá Číně za reklamu na novou Deltu

25. 6. 2008
44
28
Zobrazit náhledy (44)
Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta Lancia Delta
Koncern Fiat se omlouvá čínské vládě za reklamu na novou Lancii Delta a distancuje se od jakéhokoliv politického podtextu. Odkaz na Tibet nemá vyjadřovat politické stanovisko Fiatu.

Italská reklama na novou Deltu trvá zhruba 30 sekund. Richard Gere v ní vyjíždí z Hollywoodu, přes předměstí Los Angeles a kopce nad Hollywoodem a končí ve Lhase, hlavním městě Tibetu. Dál pokračuje do tibetské vesnice, kde potkává skupinku mladých mnichů. Společně pak zanechávají ve sněhu otisky rukou, stejné jaké jsou na hollywoodském „chodníku slávy“.

Heslo celé reklamy zní „Power to be different“ a Lancia ve svém tiskovém prohlášení zdůrazňuje právě odlišnost a individualitu jako hlavní poselství reklamy. Kampaň neměla za cíl prezentovat politické názory a koncern Fiat nechce zasahovat do politických záležitostí jakékoliv země. Stejně tak angažmá Richarda Gera nemá přesah do politické sféry a je pouze uměleckým záměrem a zdůrazněním „nezávislosti uměleckého vyjádření“ . Fiat deklaroval, že reklamou na Deltu nechce vyjadřovat podporu polických názorů herce.

{videoplayer link="http://www.youtube.com/v/suQev028HAI&hl=en" style="auto"}

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Komunizmus je svinstvo. komunisti su vine!
| 26. 6. 2008
Bohužiaľ, takto to vyzerá, keď niekto hovorí o niečom, čo nezažil, len to pozná z rozprávania, aj to už teraz ideologicky skresleného. Komunizmus v Číne nepadne, lebo už v podstate ani komunizmom nie je. Len jedna strana, ktorá má ešte taký názov, sama vládne v krajine, ktorú by demokracia ako taká nezvládla. Osud Sovietskeho Zväzu je toho príkladom. Napokon tieto krajiny sú historicky zvyknuté na vládu tvrdej ruky a a disciplínu. Keby v Číne dali možnosť parlamentnej demokracii, za pár rokov by to bolo 20 malých štátov, ktoré by možno ešte medzi sebou bojovali o územia. Takto sú každý rok bohatší, nežijú už v komúnach, nenosia montérky a necitujú Maove výroky. Napokon Olympiáda otvorí svetu oči.
horsi bude
| 26. 6. 2008
Nemusíš sa triasť, hlavne ak ich naučíš jesť a milovať ryžu. >:D >:D >:D
Avatar - Falco
horsi bude
| 26. 6. 2008
Bu bu bu! Už se třesu!
Komunizmus je svinstvo. komunisti su vine!
| 26. 6. 2008
U nás jsme měli komanče 41 let u moci ofiko a dva roky předtím taky. Padlo to tady jako ve skoro poslední zemi v době, kdy východní Němci, Poláci, Maďaři a dokonce i Bulhaři komunisty svrhli a když už jsme viděli, že na to Rusové dlabou a že se nám fakt nemůže nic stát. V Číně to ale drží soudruzi pevně v rukou a běžný Číňan nemá šanci cokoliv zorganizovat. Podle karty je ti 20 let, takže tyhle věci jsou pro tebe nepředstavitelné. Ale věř mi, že to tak je. Já to zažil.
Komunizmus je svinstvo. komunisti su vine!
| 26. 6. 2008
Nebyl bych tak velký pesimista, jako někteří píšící výše. Problém je v tom, že vnímáme Čínu jako jednolitou zemi, která se úžasně rychle rozvíjí a stoupá její moc. Pravda je taková, že tenhle rozvoj j velice selektivní - Šangaj, Pekin a Honkong není celá Čína.

Mám kolegu, který tam služebně strávil několik let na stavbě přehrady kdesi v centrální Číně. Lidé tam žili na úrovni, která by byla nízká i leckde v Latinské Americe......A těch 100 milionů, co žije v "kapitalismu" je desetina populace. Zbytek je třetí svět. Čína se ve skutečnosti právě už dělit začala. Obrovské oblasti ve vlastní Číně doplácejí na boom a bohatý život v její menší části. Nakonec, komunistická ideologie skutečně drží tuhle zemi pohromadě - SSSR se taky rozpadla, hned jak ideologie vzala za své.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku