Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Lego není jediný výrobce stavebnic, který umí Porsche 911 (+video)

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 12. 1. 2017 • 01:29
8
4
Zobrazit náhledy (8)
Porsche 911 Porsche 911 Porsche 911
Německý Playmobil má své bohaté nabídce figurek a stavebnic jednu lahůdku v podobě showroomu s detailně propracovaným Porsche 911 Targa 4S.

Porsche 911 patří mezi automobily, které patří mezi nejčastější předlohy výrobců sběratelských modelů i hraček pro nejmenší. Některým výrobcům, jako například dánské společnosti Lego s její interpretací modelu 911 GT3 RS se daří spojit oba světy.

Podobné je to i v případě Porsche 911 Targa 4S z produkce německé značky Playmobil. Tato hračka, která je uváděna, jako vhodná pro děti od čtyř let je totiž ve všech liniích věrná svému skutečnému vzoru a je tedy ideální pomůckou při výchově malého fanouška značky Porsche.

Modré Porsche 911 Targa 4S se pyšní odnímatelnou střechou a především funkčním osvětlením palubní desky i předních a zadních světel za pomoci trojice tužkových baterií. Kromě samotného vozu pak krabice obsahuje i dvě figurky a kompletní vybavení showroomu včetně prospektů.

Malý příznivec značky Porsche si tak může vyzkoušet jaké to je koupit si vlastní devětsetjedenáctku přímo od prodejce, i když jeho rodiče budou muset v obchodě s hračkami nejprve zaplatit okolo 1000 Kč.

Související články

Témata
Avatar - Dylan McKay
12. 1. 2017 23:29
Playmobil je fajn
Od Playmobilu máme celou flotilu lodí i s motorky. Jak si s nimi malej u vody vyhraje!
Pravidelně jezdíme do Playmobil Fun Parku v Zirndorfu. Akorát že tam jen pár metrů od toho zábavního parku pro tisíce dětí Němci zřídili centrum pro uprchlíky. Jsou tam všude a nechovají se dobře. Opravdu nic příjemného, zvlášť když tam jedete právě s dětmi.
Avatar - pumpkin
12. 1. 2017 23:23
Re: Stavebnica?
Vymyslený bol vraj skôr, ale vyrábať ho začali až po príchode Playmobilu. To je ale jedno, lebo do revolúcie si nekonkurovali, potom už Igráček nemal šancu.
Avatar - Snooob
12. 1. 2017 18:29
Re: Stavebnica?
Playmobil bol skôr ako Igáčik.
Avatar - pumpkin
12. 1. 2017 16:45
Stavebnica?
Playmobil nie je stavebnica, ale herný set a to je zásadný rozdiel oproti Legu. Je super, že Porsche aj svieti, ale podľa mňa sa s tým decko až tak nezahrá a ani to nepodporuje jeho kreativitu ako Lego. Okrem toho Playmobil na dlhšiu dobu vyhubil Igráčkov, čo mu neviem odpustiť. >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku