
Levný Renault pro velkou rodinu, Audi S5 i symbol středočeského venkova: Je tady nový Svět motorů!
V novém díle televizního Světa motorů najdete zase od všeho trochu. Na co konkrétně se můžete těšit?
Pátá řada televizního Světa motorů jede na plné obrátky a před námi je už třetí díl. V premiéře jej uvidíte ve čtvrtek 27. března ve 20:30 na stanici Nova Action, a pokud nestihnete premiéru, v neděli 30. března před obědem pro vás bude na tomtéž programu připravena repríza.
Všechno to testem Tesly Model 3 odšpuntuje Martin Vaculík. Tento oblíbený elektromobil se, podobně jako více rodinně střižený Model Y, pomalu stává symbolem středočeského venkova. Stačí se při průjezdu vesničkami okolo našeho hlavního města porozhlédnout kolem sebe a jistě těchto tesel dost napočítáte.
Možná to víte, možná ne, ale oblíbený herec Lukáš Langmajer se vedle herectví věnuje také automobilovým závodům. Na rozhovor s naší Markétou Volfovou však přijel v něčem umírněnějším, rodinněji založeném. A nebude to jediné rodinné auto v tomto díle. Na jedno se totiž podíval i kolega Marek Bednář v rubrice Bazar.
I já řeším auto pro rodinu a jedno vhodné jsem otestoval. Nové Audi S5 v provedení Avant totiž nabízí prakticky všechno, co od auta požaduji – je silné, prostorné, chytré, skvěle jezdí a má vždycky potřebnou rezervu výkonu. A umí být také úsporné, což je zásluhou promyšleného mild-hybridního systému. Jen ta cena... Ještě předtím vám ale Martin Karlík povypráví o značení starých silnic.
Třetím dílem páté řady televizního Světa motorů vás provede kolega David Šprincl, tak se nezapomeňte dívat. Těšíme se na vás!