Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Luxusní značka číslo jedna v Německu: Maybach

Libor Zezulka Libor Zezulka 28. 8. 2005 • 01:44
114
Ekonomický týdeník WirtschaftsWoche společně s mnichovskou agenturou Brand Rating hledal nejlépe hodnocenou luxusní značku v Německu. Nalezl ji v automobilovém průmyslu.

Ekonomický týdeník WirtschaftsWoche společně s mnichovskou agenturou Brand Rating zjišťoval, kterou z luxusních značek považují Němci za nejlepší. Mezi značkami hodinek, oblečení, nábytku, automobilů, koženého oblečení atd. získala nejvyšší hodnocení značka Maybach, tedy výrobce luxusních automobilů spadající do koncernu DaimlerChrysler. Maybach získal 247 bodů z 300 možných, přičemž ohromil zejména "dokonalostí" a estetikou. Průzkumu se zúčastnilo 150 odborníků z různých oblastí průmyslu, kterých se výzkumníci dotazovali mimo jiné na nehmotný přínos luxusní značky či její výjimečnost.

Malý průzkum Auto.cz. Kterou automobilovou značku považujete za nejlepší vy a proč?

Související články

Témata
28. 8. 2005 23:02
Re: OPRAVA:
jo. Kup mi na revanš jednoho Maybacha ;-)
28. 8. 2005 20:56
Re: BACHA NA MAYBACHA
Přečti si, prosím, co jsem napsal ještě jednou... možná napíšeš jinou reakci :-) :yes:
28. 8. 2005 20:07
BACHA NA MAYBACHA
Vždycky (naštěstí Zajíčku ;-) ) budou lidi, co nemusí počítak kolik jiker se jim vejde na slonovinovou lžičku jejich ranního sousta kaviáru... A těm lidem je potřeba něco nabídnout. Je zákonité, že to, co se nabízí těm bohatým se líbí i těm chudým, Procento poměru mezi bohatými a chudými se balancuje zásadně podle ceny toho kterého výrobku. U Maybacha je výrazně méně těch, co na něj mají. Za to ho velebme. Alespoň vidíme, že i bohatí mohou mít krásu na dosah... když mi chudí si jí umíme vytvořit ve svých toužebných snech. :yes:
Články odjinud