Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

MAN Engines rozvíjí spolupráci s asijskými loděnicemi

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 29. 10. 2018 • 11:39
3
MAN Engines je novým dodavatelem lodních motorů pro tchajwanské loděnice Ocean Alexander a Horizon Yachts, které se specializují na luxusní jachty.

MAN Engines, divize společnosti MAN Truck & Bus, s ohledem na zajištění a upevnění svých pozic na rozvíjejícím se trhu výrazně rozšiřuje svou spolupráci s výrobci luxusních jachet v Asii.

Německý výrobce lodních motorů se v letošním roce stává dodavatelem pro dvojici významných tchajwanských loděnic, jejichž jachty míří mimo asijského trhu i na evropský a severoamerický trh.

MAN Engines uvádí, že dodávky lodních motorů pro Ocean Alexander a Horizon Yachts budou zahrnovat kompletní řadu vznětových pohonných jednotek s nejvyššími výkony od 538 kW do 1471 kW (730 až 200 k).

Prvním příkladem spolupráce mohou být dodávky vidlicových dvanáctiválcových motorů MAN V12-900, disponujících nejvyšším výkonem 1397 kW (1900 k), pro jachty loděnice Ocean Alexander s délkou od 22 do 30,5 m. V nabídce této společnosti pak v současnosti figurují i jachty s délkou až 47,2 m

MAN Engines vedle dodávek motorů pro Ocean Alexander rozvíjí spolupráci i se společnosti Horizon Yachts, představující pátého největšího stavitele luxusních jachet na světě. I v případě této firma poskytuje německý výrobce širokou paletu motorů pro její jachty nabízené v délkách od 15,7 až po 45 m.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku