Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

MAN uvádí prémiové pakety XLION pro svá nákladní vozidla

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 9. 5. 2019
13
Zobrazit náhledy (13)
MAN XLION MAN XLION MAN XLION MAN XLION MAN XLION MAN XLION MAN XLION MAN XLION

Společnost MAN Truck & Bus si pro nákladní vozidla modelových řad TGL, TGM, TGS a TGX připravila pakety XLION, které rozšiřují výbavu těchto vozidel s ohledem na jejich použití.

Společnost MAN Truck & Bus v rámci paketů XLION nabízí prvky, které jsou na míru přizpůsobeny vozidlům modelových řad TGL, TGM, TGS a TGX i jejich využití v dálkové či distribuční dopravě nebo stavebnictví. Pevnou součást paketů XLION tvoří nejdůležitější služby MAN DigitalServices.

Paket XLION Traction má být k dispozici pro vozidla modelové řady TGS určená pro nasazení ve stavebnictví s motory, disponujícími výkony od 243 do 375 kW. V rámci tohoto paketu má být dodáván MAN sound system, LED světla pro denní svícení a off-road funkce systému ABS.

Dále má být součástí paketu XLION Traction provedení interiéru v odstínu Urban Concrete, které má být odolnější proti znečištění a pro zvýšení ochrany vozidla před poškození má být montován deflektor pod motorem, bezpečnostní kryt chladiče a ochranný rám nad kabinou na straně řidiče.

Paket XLION Longhaul je určen pro vozidla modelové řady TGX, která jsou nasazována v dálkové dopravě. Podobně jako u paketu pro stavebnictví je i zde použit MAN sound system a LED světla pro denní svícení. Vedle těchto prvků má nabízet výbavu zvyšující komfort v kabině a chromované lišty, zdobící nárazník.  

Paket XLION Distribution pro vozidla modelový řad TGL a TGM má především zvyšovat komfort řidičů v jejich kabinách při distribuční přepravě nákladu. Tento paket zahrnuje mimo jiné klimatizaci, hands-free sadu, komfortní sedadlo řidiče a MAN sound system.

Všechna vozidla osazená pakety XLION mohou mít na bocích kabiny na přání dodávanou stylizovanou kresbu hlavy lva. Písmeno “X“ v označení této série paketů pak má podle materiálů společnosti MAN Truck & Bus znamenat „extrém“.

Zdroj: MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku