Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

MAN uvádí prémiové pakety XLION pro svá nákladní vozidla

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 9. 5. 2019 • 19:02
13
Zobrazit náhledy (13)
MAN XLION MAN XLION MAN XLION MAN XLION MAN XLION MAN XLION MAN XLION MAN XLION

Společnost MAN Truck & Bus si pro nákladní vozidla modelových řad TGL, TGM, TGS a TGX připravila pakety XLION, které rozšiřují výbavu těchto vozidel s ohledem na jejich použití.

Společnost MAN Truck & Bus v rámci paketů XLION nabízí prvky, které jsou na míru přizpůsobeny vozidlům modelových řad TGL, TGM, TGS a TGX i jejich využití v dálkové či distribuční dopravě nebo stavebnictví. Pevnou součást paketů XLION tvoří nejdůležitější služby MAN DigitalServices.

Paket XLION Traction má být k dispozici pro vozidla modelové řady TGS určená pro nasazení ve stavebnictví s motory, disponujícími výkony od 243 do 375 kW. V rámci tohoto paketu má být dodáván MAN sound system, LED světla pro denní svícení a off-road funkce systému ABS.

Dále má být součástí paketu XLION Traction provedení interiéru v odstínu Urban Concrete, které má být odolnější proti znečištění a pro zvýšení ochrany vozidla před poškození má být montován deflektor pod motorem, bezpečnostní kryt chladiče a ochranný rám nad kabinou na straně řidiče.

Paket XLION Longhaul je určen pro vozidla modelové řady TGX, která jsou nasazována v dálkové dopravě. Podobně jako u paketu pro stavebnictví je i zde použit MAN sound system a LED světla pro denní svícení. Vedle těchto prvků má nabízet výbavu zvyšující komfort v kabině a chromované lišty, zdobící nárazník.  

Paket XLION Distribution pro vozidla modelový řad TGL a TGM má především zvyšovat komfort řidičů v jejich kabinách při distribuční přepravě nákladu. Tento paket zahrnuje mimo jiné klimatizaci, hands-free sadu, komfortní sedadlo řidiče a MAN sound system.

Všechna vozidla osazená pakety XLION mohou mít na bocích kabiny na přání dodávanou stylizovanou kresbu hlavy lva. Písmeno “X“ v označení této série paketů pak má podle materiálů společnosti MAN Truck & Bus znamenat „extrém“.

Zdroj: MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku