Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Martin Vaculík: Neničí se motor plug-in hybridu, když se musí připojit studený za jízdy?

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 12. 3. 2021 • 07:18
39
135
Zobrazit náhledy (39)
Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV Škoda Superb Combi iV

Technický expert Světa motorů si tentokrát posvítil na plug-in hybridy. Odpovídá na otázku čtenáře, zdali v jistých situacích spalovací motor takového vozu netrpí.

Ptají se na to nejen zvídaví čtenáři Světa motorů, ale i řada z vás pod testy plug-in hybridů na Auto.cz. Co se děje, když jedu delší čas na elektřinu a následně při potřebě hbité akcelerace se za jízdy připojí spalovací motor? Neškodí mu to? Nemohu ho takovým používáním zničit?

Martin Vaculík vám v nejnovějším díle Otázek a odpovědí vysvětlí, jak se věci v otázce plug-in hybridního pohonu mají. A pokud vás zajímají i další videa, která pro vás chystáme, rozhodně nezapomeňte sledovat náš instagramový profil @auto.cz.

Související články

Témata
Avatar - Blue Sun
15. 3. 2021 09:52
Re: Hehe
Ne, nezakazuje. Už je to fakt nuda, jak se tu snažíte pořád lživě manipulovat.
14. 3. 2021 12:36
Re: Hehe
Zakazuje Už se konečně prober a přestaň s tím lhaním.
Avatar - Blue Sun
14. 3. 2021 12:28
Re: Hehe
Nikdo nic nezakazuje, panejo. Tak už konečně přestaň s tím ubohým lhaním, jestli na to ještě máš koule.
Avatar - Ja Prvni 123
13. 3. 2021 22:03
Re: 100x ohrané téma.....
Popravdě, v tom je ten problém... tím, jak drsně je prosazují, tak právě tvrdí, že je elektrifikované auto jediné správné pro jakoukoliv situaci.

A o tom to celé je.
Já vlastně ani nezpochybňuji, že jsou lidé, pro které, při jejich způsobu použítí auta, hybrid, a nebo v krajním případě EV, vyhovují lépe.
Mě vytáčí, že mi je vnucují, i když se pro mě nehodí.
Avatar - Ozzman
13. 3. 2021 19:48
Re: Nesmyslný dotaz
Je to auto pro matku diskutera, pochybuji, že bude hledat zábavu za volantem, ale ano, je to jen presoudvadlo, jenže to od auta čeká dost lidí :)
Články odjinud