Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Maserati vsadilo na černou a uvádí Ghibli, Quattroporte i Levante v Nerissimo Edition

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 6. 3. 2018
13
4
Zobrazit náhledy (13)
Maserati Levante Nerissimo Edition Maserati Levante Nerissimo Edition Maserati Levante Nerissimo Edition Maserati Levante Nerissimo Edition Maserati Quattroporte Nerissimo Edition Maserati Quattroporte Nerissimo Edition Maserati Quattroporte Nerissimo Edition Maserati Quattroporte Nerissimo Edition
Na stánku automobilky Maserati v Ženevě v letošním roce vládne černá barva a to díky představení jejích sedanů i SUV v Nerissimo Edition.

Maserati si pro 88. ročník autosalonu v Ženevě připravilo speciální vydání zástupců modelových řad Ghibli, Quattroporte a Levante, které má zvýraznit jejich sportovní styl a zároveň vyzdvihnout eleganci jejich linií.

Vozy s trojzubcem ve znaku v Nerissimo Edition spojují karoserie lakované v černém odstínu. Ten je kombinován s černým chromem na mřížce masky chladiče a několika dalších prvcích exteriéru.

Sedany Ghibli a Quattroporte mohou stát na 20palcových kolech v designu Urano nebo 21palcových kolech Titano, zatímco pro SUV Levante jsou připravena 20palcová kola Nereo a Efesto nebo 21palcová kola Anteo.

Podobně jako v případě exteriéru i v interiéru vozů v provedení Nerissimo Edition vládne černá barva. Pro model Ghibli jsou standardem vyhřívaná přední i zadní sportovní sedadla, vyhřívaný sportovní volant a palubní desku i některé další části interiéru zdobí černý klavírní lak v kombinaci s prvky z uhlíkových vláken. V podobném stylu jsou pak vyvedeny i interiéry modelů Quattroporte a Levante.

Maserati budou vedle černých vozů Nerissimo Edition v Ženevě reprezentovat i vozy jiných barech a za zmínku stojí například model Ghibli S Q4 v bílém odstínu Bianco Alpi, vlajková loď Quattroporte S Q4 GranLusso s modrou Blu Passione nebo GranCabrio MC s karoserií v barvě Bianco Birdcage.

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

Avatar - Korendir
Na obrázcích
Korendir
| 6. 3. 2018
Hezký, ale ve skutečnosti ty auta v černé celkem zanikají.
Avatar - J@W
Jsem hrozně otravná a rozčiluji čtenáře auto.cz
J@W
| 6. 3. 2018
:-) :yes:
Avatar - fostek
Jsem hrozně otravná a rozčiluji čtenáře auto.cz
fostek
| 6. 3. 2018
>:D >:D >:D
ale Machalovi&Boys je o fuk.
Za mrzký peníz cokoliv!
Jsem hrozně otravná a rozčiluji čtenáře auto.cz
RekIama
| 6. 3. 2018
Jsem hrozně otravná a rozčiluji čtenáře auto.cz

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku