Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mazda6 2,5 MZR: hvězda zatáček (Roadlook TV)

Libor Zezulka Libor Zezulka 20. 5. 2008 • 13:32
60
Od nové Mazdy6 se celkem tradičně čekalo, že bude lepší než ta předchozí. Že bude ale o tolik lepší, tušil málokdo.

Když přichází v Evropě na trh nový Volkswagen Passat, Audi A4, BMW 3 nebo Ford Mondeo, všichni se mohou zbláznit radostí (počínaje klienty a médii konče). Taková nová generace Mazdy6 sice automaticky nekončí na poslední stránce, ale humbuk srovnatelný s evropskými konkurenty většinou nevyvolá. Ve Frankfurtu vloni v září chvílemi osaměle postávala na pódiu a čekala na obdivovatele.

Situace se radikálně změnila ve chvíli, kdy se nová šestka dostala na silnici a začala předvádět to, co na pódiu vidět není, a sice jak jezdí. Pokud se dosud za nejzábavnější sedan (liftback či kombi) střední třídy s pohonem předních kol uváděl Ford Mondeo, je na tento post nový kandidát. V Roadlook TV jsme zjišťovali, jak jezdí nová Mazda6 s nejsilnějším benzinovým čtyřválcem 2,5 litru.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - callauto
Mazda je špička
| 16. 10. 2008
Na základě našich zkušeností se značkou Mazda si dovolujeme tvrdit, že Mazda patří v mainstreamových značkách k absolutní špičce. Máme Mazdu v portfoliu a jsme schopni ji prezentovat přímo u našich klientů. Vyzkoušejte si mazdu přímo u Vás, nebo v zázemí Vaší společnosti. Volejte prosím 739 211 212, konzultace@*, nebo zkuste *.
Komentář současného majitele M6 F/L 2005
| 21. 6. 2008
no bacha, kterou 626 mas namysli?? Moje GE toci s volantem i malickem a rejd ma hodne dobry.
Avatar - skejpa
pre importera Mazdy
| 16. 6. 2008
zkus mrknout na autoweb TV. komentar je teda slabej ale jedno je jisty. vsechny jejich testy sou 100% objektivni a nikomu nestranej. a nemaj u toho zadny divadlo okolo...
Avatar - skejpa
CENA V Německu
| 16. 6. 2008
no tak to de :-)
Komentář současného majitele M6 F/L 2005
| 23. 5. 2008
2. Mazda 6 má extrémně tuhé řízení, při nízkých rychlostech nezměkne a proto parkování a podzemní garáže jsou posilovacím cvičením. Rovněž má velmi malý rejd. (měla to už 626)Na tom trvám.
3. Spojka je extrémně tuhá (mluvím o motoru 2,3 MZR), u moře vystoupíš s velmi bolavým lítkem. Rozhodně to není auto pro manželku.
4. A Tobě o s o b n ě se ten interiér líbí, nebo je to o loajalitě ke značce?
5a. Ano, a proto je zcela neúčinná a vzadu je v létě horko.
5b. To je možné, ale možná i za větší komfort cestování a přívětivost řízení

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku