Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mercedes-Benz E: Úspěšný start prodeje v Německu

3. 4. 2009 • 10:06
111
60
Zobrazit náhledy (111)
Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E
Prodej Mercedesu třídy E byl v sousedním Německu zahájen poslední březnový víkend. Stuttgartská automobilka zaznamenala nebývalý zájem – dealery navštívilo 350 tisíc zájemců a Mercedes už eviduje 50 tisíc závazných objednávek na novou třídu E.

Vysoký zájem ilustruje vedle 350 tisíc návštěvníků německých zastoupení Mercedesu také 5 tisíc testovacích jízd provedených během uplynulého víkendu a dalších 6 tisíc, které byly objednány na další dny.

Sedan Mercedes-Benz třídy E měl premiéru na lednovém autosalonu v Detroitu. Zatím je jedinou karosářskou verzí, která je v prodeji, nabídku tvoří ale už od počátku prodeje hned čtyři dieselové a čtyři dieselové motorizace. Základem modelové řady je přeplňovaný benzinový 1,8 l E 200 CGI (135 kW), respektive E 250 CGI (150 kW). Jediným benzinovým šestiválcem je E 350 CGI (215 kW, s pohonem 4Matic 200 kW) a dočasným vrcholem je osmiválcové E 500 (285 kW). Turbodiesely zastupuje E 200 CDI, E 220 CDI a E 250 CDI (2,2 l, 100/125/150 kW) a šestiválec E 350 CDI (170 kW).

Nabídka pro ČR je zatím omezená na tři dieselové a dvě benzinové motorizace. Nejlevnější variantou je E 220 CDI se základní cenou 1.099.000,- Kč.

Na ženevském autosalonu představené E Coupé se dostane do prodeje v květnu, vrcholné E 63 AMG s karoserií sedan na konci léta. Ještě letos by se mělo představit kombi a také otevřené E Coupé.

Témata
Avatar - Hammunasakra
4. 4. 2009 23:49
Re: Milý maxo!
Děkuji za "nabídku na zaběhnutí" ;-)
SLK se mi nyní po faceliftu vzhledově HODNĚ líbí, ale "moje" parketa je takové SL 6.3 AMG - a i když DOBŘE spolu vycházíme -NEbudu vás "obtěžovat" a "zajedu" si ho raději SAMA - já jsem prostě "taková" :-)
PS: Asi možná (skoro určitě) jsem se "rozhodla", že s Brumlou a PRODEJem "posečkám" (opravdu by mi to LÍTO přišlo) a dle situace bych sice RÁDA C6 3.0 HDi zkusila, ale modelu DS5 asi "vyčkám", ono se časem jistě něco "bližšího" o něm objeví ... a já zatím čas mám
PPS: Ale to SL jste mi DOBŘE vybral - asi zrovna TENTO model bych si SAMA z nabídky mercedes vybrala ;-)
Dobrou :-)
Avatar - Hammunasakra
4. 4. 2009 17:27
Re: Milý maxo!
S Brumlou máte VÍCE pravdu než tušíte :-) - musím SEpochválit, asi je opravdu dobře zajetý (rozhodně je v reálu LEPŠí, než si asi VĚTŠINA kteří NEokusili představit umí) ... i když možná jsem i v maličko "lepších" vozech už jela, ale Psssst (!) - ať se to Brumla NEdozví ;-)
PS: A prodat ho teď v TOMTO stavu, v TÉTO "formě" v "perfect" Exclusive výbavě - vrstvená skla hned tak někde NEnajdete ... za .. já nevím - 200 tisíc? Někomu kdo na něj NEbude tak jako maminaka hodný, NEbude mu kupovat JEN 98 a 100 oktanové papání?
NE, to NEpřipadá v úvahu.
Pěkný den :-)
Avatar - Hammunasakra
4. 4. 2009 17:00
Re: Testovací jízdy á la jossalito
Máte pravdu a C6 se mi MOC líbila/líbí (no, snad to je pro mne samotnou trošičku moc VELIKÝ vůz) - ale "nadchly" mne "podmínky" (a "zázemí/přístup") pro budoucí kupce řady Citroën "DS" - ale opět NEvím, neb "do úvahy" přichází DS5, ale to jednak "až" za 2 roky bude (ne-li za 3) a Brumla sice zatím ještě rok v záruce je a stále "jedna radost" se s ním jezdí (mám pocit že teď ve svých 100 t. km zatím NEJlépe co kdy jezdil jezdí), ale krom toho že až za DVA roky - tak zatím VELMi MÁLO informací CO a JAKÉ to auto bude (takže je to spíše jen "tip", že v praxi něco MEZI C5 a C6 to bude - což by mi ale "teoreticky" asi NEJ-více "vyhovovalo" :yes: ) - nu jsou to SLOŽITÁ ;-) rozhodnutí ..
Pěkný den :-)
Avatar - Hammunasakra
4. 4. 2009 16:42
Re: Testovací jízdy á la jossalito
Máte PRAVDU - možná k "do sedačky ZATLAČENí" trochu "připomůže" nový V6 3.0 HDi (parametry jež tu v souvislosti s Jaguar XF zveřejněny byly VELMi VELMi "sympaticky" a "zajímavě" působily ... :yes: ;-) )
PS: Prý od září .... v Citroën C6 k dispozici bude :-)
Avatar - Hammunasakra
4. 4. 2009 16:28
Re: Milý maxo!
Bože CO to povídáte? TAKové "škody"?!? ;-\
PS: A víte JAK jim to vedle sebe "sluší" (a jak se jízdně "doplňují"? ;-)
PPS: Ale máte pravdu - na tom ferrari mi CHYBí parkovací senzory.
Pěkný den (a ZAPOMEŇTE - na TAKové "hloupé" nápady!) :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku