Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mercedes-Benz SPLITVIEW: Dva obrazy z jednoho displeje

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 11. 12. 2008 • 23:07
1
12
Automobilka Mercedes-Benz a společnost Bosch představují systém SPLITVIEW, umožňující sledovat dva různé obrazy z jednoho displeje.

SPLITVIEW se v budoucnu má stát součástí systému COMAND, jímž jsou vybaveny automobily značky Mercedes-Benz. Tato novinka má umožnit řidiči a přednímu spolujezdci sledovat rozdílné obrazy zobrazované displeje umístěným uprostřed palubní desky.

V praxi bude SPLITVIEW nabízet možnost, že řidič ze svého místa bude moci sledovat navigační systém, ukazující mu cestu, zatímco spolucestující na předním sedadle bude moci sledovat například film na DVD přehrávači, který bude vybaven sluchátky, aby zvuk filmu neobtěžoval řidiče.

SPLITVIEW má být součástí systému COMAND ve vozech třídy S k dispozici od léta roku 2009.

Související články

Témata
Avatar - positivemind
12. 12. 2008 21:14
Re: Dual View
Jo, sorry, byl jsem mimo :-) díky
11. 12. 2008 23:16
Re: pecka...
Stačí, když budeš v autě pěkně opruzovat a máš to tam hned >:D Nedovedu si vedle sebe představit někoho, jak hraje videohru, má povytaženej jazyk a dělá při tom ty skřeky, nebo mává rukama s ovladačem do každý zatáčky v GTA. ;-\

Naopak tohle v S-kládě bude stát nejmíň 150.
11. 12. 2008 23:12
Re: pecka...
Tak to maj moc hodnýho tatínka, když jim dopřeje takový luxus... :-) (asi budu muset ve škole máknout a zajistit si nějakej ten titul před a za jménem a mohl jim taky dopřát tyto vymoženosti) Každopádně vím o tom, že už dneska něco takového se dá nainstalovat, ale myslel jsem spíš to ve spojení toho nového displaye a herního zařízení... že by řidič koukal na GPS a spolujezdec pařil GTA, to vše na jednom displayi
11. 12. 2008 22:46
Re: Dual View
Do S-class v r. 2009
Avatar - positivemind
11. 12. 2008 22:44
Re: Dual View
Wow, to vypadá vážně použitelně! Myslel jsem si že to bude něco se šíleným úhlem pohledu a ono to vypadá funguje zcela normálně! Už jsem zvědav kdy to pošlou do S Class :-) jen nevím jak budou řešit různé věci v podobě ovládání druhého displeje atp.
Články odjinud