Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mercedes-Benz uvádí paket Sport Line pro model Vito

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 5. 2. 2018 • 02:49
3
6
Mercedes-Benz si pro modelovou řadu Vito připravil paket Sport Line, který má zvýšit atraktivitu exteriéru i interiéru tohoto lehkého užitkového modelu.

Mercedes-Benz Vito, který v současnosti stojí ve středu nabídky lehkých užitkových vozidel své značky mezi modelovými řadami Citan a Sprinter, se dočkal rozšíření palety příplatkových prvků o stylový paket Sport Line.

Novinku uvádí Mercedes-Benz na evropský trh pro Vito v čistě dodávkovém provedení Panel Van, kombinaci osobní a dodávkové verze Mixto i na dopravu osob zaměřený Tourer. Paket je navíc k dispozici i pro všechna nabízená provedení s celkovou povolenou hmotností 2,8 t, 3,05 t i 3,1 t a lze jej objednat i pro vozy s pohonem všech čtyř kol.

Mercedes-Benz Vito s paketem Sport Line má působit především dynamickým dojmem, k čemuž mu v případě exteriéru pomohou polepy kapoty motoru, předního nárazníku i boků karoserie spolu s chromovanou mřížkou masky chladiče, černé lišty na střeše a zatmavená boční zadní okna pro Mixto i Tourer.

Nejvýraznější úpravy vzhledu a rovněž i jízdních vlastností přináší sportovněji nastavené odpružení spolu s 18palcovými litými koly, která mohou na přání nahradit 19palcová kola.

V interiéru se paket Sport Line projevuje především prostřednictvím použitím umělé černé kůže na sedadlech a chromovanou povrchovou úpravou některých prvků obložení. Volant i hlavice řadicí páky jsou obšity kůží a komfort na palubě mají zvyšovat i velurové koberce.

Mercedes-Benz nabízí paket Sport Line pro vozidla modelové řady Vito na německém trhu za částky od 2500 do 4100 eur (zhruba Kč) v závislosti na zvoleném provedení karoserie a volbě dodatečných prvků v podobě 19palcových kol a panoramatického střešního okna.

Témata
5. 2. 2018 16:24
Re: Hm...Mercedes mám nejradši, ALE
Řekl bych, že se to dalo objednat i včetně těch "pětikorunovejch samolepek". Identické Vito ve stříbrné barvě tu potkávám již několik měsíců.
Avatar - mariov8
5. 2. 2018 16:18
Re: SPORTOVNÍ KOROZE...
Mno, rezlo hlavně první Vito (měli jsme doma 114L). To minulé, hlavně ke konci už ne. A na rozdíl třeba od Transportéru to zase pořád jezdilo.

Vitu nereznou třeba řídící jednotky pod autem (T5 4x4), netrhají se hnací hřídele a nerozpadají hnací poloosy, neodchází alternátory s volnoběžkou, čerpadlo serva netlakuje do expanzky, nekroutí se hlavy (2,5TDI), motory neztrácí kompresy již po 200 000km (2,0BiTDI) a neteče chladící voda do oleje (2,5TDI).

Stávající model se povedl, bojuje pouze s pověstí prvního modelu z devadesátých let.

Škoda, že se již nedá koupit V6 CDI, to bylo letadlo a to ticho na dálnici.
5. 2. 2018 14:47
SPORTOVNÍ KOROZE...
...a čím rychleji budete jezdit, tím více samolepek se odlepí a s nimi i ten velmi kvalitní lak na tom velmi kvalitním plechu >:D Mno, snad první mercedes který shnije dřív, než Sprinter >:D
5. 2. 2018 14:20
Na jaře po skončení zimního spánku
nebude zas s Medvědama k vydržení! :-!

[odkaz]
Avatar - wakantanka
5. 2. 2018 13:52
Re: Hm...Mercedes mám nejradši, ALE
Jasne sak narod tuzi po akoze sportovej dodavke. Svet se v p*del obraci! :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku