Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mitsubishi Colt Plus prošlo modernizací

Jan Mička Jan Mička 29. 9. 2013
6
2
Zobrazit náhledy (6)
Mitsubishi Colt
Mitsubishi Colt Plus se v Číně usadilo již v roce 2007. V současnosti se zde představuje výrazně modernizovaná verze.

Mitsubishi Colt Plus je mířeno pro rodiny, které kladou velké nároky na prostor vozů MPV, ale finanční situace koupi takového vozu nedovoluje. Oproti předchozí verzi došlo k přepracování přední a zadní části, změn doznaly také boční linie. Přestože je Colt Plus v detailech celkem pohledný vůz, komplexním náhledem zjišťujeme jistou disproporčnost.

Přepracování se dočkal také interiér. Nový multifunkční volant více koresponduje s dalšími modely značky, modernější ztvárnění dostala kaplička přístrojů a středová konzola s příplatkovým multimediálním systémem. Nechybí dvouzónová automatická klimatizace, vyhřívání také pro zadní sedačky nebo parkovací kamera.

Pod kapotou najdeme zážehový čtyřválec 1.5 MIVEC o výkonu 81 kW a točivém momentu 143 N.m. Zklamání přichází v oblasti nabídky převodovek. Jediný agregát je dostupný pouze s automatickou skříní CVT se sedmi virtuálními stupni.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - Ada je zase tady
motory a převodovky
Ada je zase tady
| 29. 9. 2013
Tím, že v nabídce není diesel a manuální převodovka, to Mitsi v EU zabil :no:
Avatar - twistedTSD
Záhada
twistedTSD
| 29. 9. 2013
V červnu jsem na německé benzínce v noci uviděl na kamionu naložená neznámá nová auta, teorii o čínských popelnicích rozbil znak (pravděpodobně) Mitsubishi na jednom z nich. Ani dlouhé googlování nepomohlo k odhalení konkrétního modelu a mně to stále vrtá hlavou...Jak tak koukám, tak Colt plus jakoby mu zezadu z oka vypadl, ale mám zato, že přední část se starému Coltu vůbec nepodobala a faceliftovaný by se do Evropy dostal těžko...Vlastně nevím, jak by se do Evropy dostal jakýkoli Colt plus. Ach jo. :-)