Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Modernizovaný Land Rover Freelander 2 na českém trhu od 599.760 Kč

David Bureš David Bureš 17. 10. 2012 • 00:09
54
Zobrazit náhledy (54)
Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander Land Rover Freelander
Nejmenší Land Rover po modernizaci srovnává upraveným interiérem krok s nejmenším Range Roverem.

Land Rover zveřejnil české ceny faceliftovaného modelu Freelander 2. Nejlevnější varianta je poháněna turbodieselem 2,2 eD4 (110 kW) a stojí 599.760 Kč.

V základu je Freelander vybaven manuální šestistupňovou převodovkou, pomocí které je síla motoru posílána na přední kola. Stejný agregát s manuálem a pohonem všech kol vyjde se základní výbavou na 789.840 korun.

V základní výbavě S je automobil vybaven sedmi airbagy, elektricky nastavitelnými a vyhřívanými zpětnými zrcátky, elektrickým stahováním oken, 17palcovými koly z lehkých slitin, manuální klimatizací, centrálním zamykáním s dálkovým ovládáním nebo rádiem s osmi reproduktory a ovládáním na volantu.

SE přidává dešťový senzor, přední mlhovky, tempomat, zadní parkovací senzory a hudební systém značky Meridian s 11 reproduktory, USB vstupem a přípojkou pro iPod. Vzhled vylepšují stříbrné detaily na karoserii.

Dynamic SE dále disponuje střešním spoilerem, 19palcovými koly, koženým čalouněním, automatickou klimatizací a koženým volantem s ovládáním rádia a tempomatu. Detaily na karoserii jsou v tomto případě černé.

Vrcholem je varianta HSE s xenonovými světlomety, zadní parkovací kamerou, 18palcovými koly, předními parkovacími senzory a navigačním systémem. S nejsilnějším vznětovým čtyřválcem v nabídce – s 2,2 SD4 (140 kW) s automatem a pohonem všech kol – tato verze přijde na 1.161.480 Kč.

Land Rover Freelander 2 - Ceny na českém trhu
Motor2,2 eD42,2 TD4 4WD2,2 TD4 4WD2,2 SD4 4WD2,0 Si4 4WD
Převodovka6M6M6A6A6A
Zdvihový objem [cm3]21792179217921791999
Válce/ventily4/44/44/44/44/4
Největší výkon [kW/min-1]110/4000110/4000110/4000140/3500171/-
Největší toč. mom. [Nm/min-1]420/1750420/1750420/1750420/1750340/-
Max. rychlost [km/h]181181181190-
Zrychlení 0-100 km/h [s]11,711,711,29,5-
Komb. spotřeba [l/100 km]6,06,27,07,09,6
Cena S [Kč]599.760789.840848.400-888.600
Cena Experience S [Kč]629.760749.520799.920--
Cena SE [Kč]831.120888.960945.840973.680983.400
Cena Experience SE [Kč]790.320848.880899.520969.120-
Cena Dynamic SE [Kč]960.9601.018.8001.073.2801.101.1201.107.600
Cena HSE [Kč]1.022.4001.080.2401.133.5201.161.4801.166.280

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku