Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Na prodej je Mustang Karlose Vémoly. A je přesně tak šílený, jak byste čekali

Jan Zajíc Jan Zajíc 22. 2. 2021 • 00:07
19
26
Zobrazit náhledy (19)
Ford Mustang Cabrio GT V8 5.0 Ford Mustang Cabrio GT V8 5.0 Ford Mustang Cabrio GT V8 5.0 Ford Mustang Cabrio GT V8 5.0 Ford Mustang Cabrio GT V8 5.0 Ford Mustang Cabrio GT V8 5.0 Nejlepší fighter Česka Karlos Vémola Karlos Vémola si užívá zajímavá auto, veze se i v černém mustangu V tomhle se vozí nejlepší bojovník Česka Unikátní mustang vozí "bestii" jménem Karlos Vémola Unikátní mustang vozí "bestii" jménem Karlos Vémola V tomhle se vozí nejlepší bojovník Česka SPZka "UFC FIGHT" a nápis Terminátor - na první pohled poznáte, že před vámi jede Karlos Vémola Nejlepší fighter Česka Karlos Vémola

Český zápasník Karlos Vémola má k autům rozhodně pozitivní vztah, i když jeho specifický vkus se asi nemusí líbit všem.

Ale přesně o to jde. Známý bijec, který vlastnil nebo vlastní například Bentley Continental GT, BMW M6, BMW X6 či Hummer H2, má rád věci po svém. A platí to i pro vozy.

„Nemám auta kvůli pohodlí, mám je proto, aby mě bavila. Trávím v nich hodně času, chci si to užít a chci, aby mě vystihovala,“ řekl Vémola kdysi deníku Blesk. „Mám rád auta, který nikdo jiný nemá,“ dodal. I proto český zápasník vozům dopřává různé a poměrně nápadné úpravy.

Péči Vémola věnoval také černému Fordu Mustang, v němž byl jednu dobu vidět velice často. Nyní je ale tenhle otevřený americký sporťák na prodej, objevil se v nabídce autobazaru AAA Auto.

Mustang už na první pohled zaujme nápadným body kitem s přepracovanou přední kapotou, která dostala velké nasávací otvory, dále s širokými blatníky, velkým zadním spoilerem a masivními koly.

Vémola si auto nechal poskládat podle toho, co se mu líbilo na jiných vozech. Z jednoho se mu líbil blatník, z druhého výfuky, ze třetího třeba křídlo. A tak vznikl tento stroj.

Video se připravuje ...

Mustang navíc dostal registrační značku na přání, konkrétně UFC FI6HT, a na spodní stranu spoileru si zápasník nechal zvěčnit svou přezdívku Terminator.

Kabriolet s pětilitrovým osmiválcem od roku 2016 najezdil téměř 90 tisíc kilometrů, což naznačuje, že ho měl Vémola opravdu v oblibě. Jestli má poník zvýšený výkon, bohužel nevíme, prodejce však udává standardních 310 kW. A cena? Neobvyklý Mustang může být váš za 800 tisíc korun.

Nezapomeňte nás sledovat na Instagramu @auto.cz:

Související články

Témata
23. 2. 2021 19:25
mustang
Ten chlap opravdu nemá vkus. Bylo by to celkem pěkný auto, ale on musí mít snad všechno ve svém okolí vylepšený nějakým kusem plastu.
Avatar - Midlosek
23. 2. 2021 16:25
Nejlépe ale jezdí auto, které není vaše.
Takových aut má, ale jezdí v SUV Mercedes zapůjčeném od Mototechny.
Avatar - caliban
23. 2. 2021 10:51
....
S tímhle asi jezdí Výmola v noci a hraje si na Batmana. To auto je humus k poblití, stejně jako majitel.... takže cajk.
23. 2. 2021 10:32
Re: ...
Ale jo, asi 3 roky, nejakych 6 zapasu, z toho myslim 2 vyhry... Jako urcite to neni spickovy zapasnik, ktery ma na to, aby se v UFC dlouhodobe udrzel, ale nakouk tam, to je potreba mu ferove nechat. On tomu v Cesku umet cesticku spis tim silnym trash talkem a sebepropagaci, ale to je taky soucast toho byznysu... no a to auto mu osobnostne odpovida... :-)
23. 2. 2021 10:21
Re: kup
taky jsem si rikal, a jeste se u toho necha fotit
Články odjinud