Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nefunkční autoklíč? Nechte si jej opravit a ušetřete

Prezentace klienta 10. 4. 2019 • 16:15
4

Většina řidičů nosí klíč od svého auta všude s sebou a používá jej několikrát denně. Při takto častém používání není neobvyklé, pokud se Vám stane, že klíč najednou přestane fungovat. To je samozřejmě velká nepříjemnost, která může narušit plány na velkou část dne. Naštěstí existuje řešení – mějte vždy k dispozici náhradní klíč.

A co s nefunkčním klíčem? Rozhodně se jej nesnažte dál používat, ale ani jej nevyhazujte. Doporučujeme jej donést klíčaři, který se zabývá opravami autoklíčů. Je totiž velká pravděpodobnost, že vadnou komponentu bude možné vyměnit. Nezřídka stačí pouze vyměnit vybité baterie, zlomenou planžetu nebo promáčknutou plastovou hlavu. Cena každé z těchto komponent včetně práce představuje vždy pouhý zlomek ceny celého nového klíče. Na něm bývá nejdražší elektronická komponenta, která je umístěna uvnitř plastové hlavy.

Výrobu a opravy autoklíčů provádí například KLÍČOVÉ CENTRUM. Pro výrobu i opravu jsou používány stroje a komponenty od italského výrobce Silca. Silca dodává vybavení profesionálním klíčařům po celém světě a vyrobené autoklíče tak mají stejnou kvalitu, jako originální klíče k automobilům.

Potřebujete náhradní klíč nebo opravit poškozený? Kontaktujte nejbližší pobočku KLÍČOVÉHO CENTRA.

Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku