Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Někdo udělal z Renaultu Clio pick-up se třemi nápravami. Jak se vám líbí?

Martin Tolar Martin Tolar 9. 4. 2019 • 14:25

Šestikolky jsou dnes v kurzu, ale na tomto autě je to vážně trochu překvapivé.

Když Mercedes před několika lety uvedl G 63 AMG 6x6, zažily šestikolky zase trochu slávy. Najednou se objevila spousta článků z historie o úpravách Range Roveru Carmichael nebo o stavbách Lady Niva v domácích podmínkách. A někdo si vzpomněl třeba i na šestikolky Renault 5.

Právě ty možná inspirovaly majitele tohoto auta, protože jde také o Renault. Místo starší pětky ale zvolil pro svou úpravu třídveřové Clio druhé generace. To předělal na pickup s otevřenou korbou vzadu. Do pohonu ale nezasahoval a nová zadní náprava je jen přidělaná. Auto má tedy stále pouze pohon předních kol. A v autě zůstala i původní automatická převodovka, takže svezení nebude asi nic extra.

Tohle auto bylo každopádně spatřeno na srazu, kde jej nafilmoval YouTuber ADAMC3046. Clio má pohledné dvoubarevné lakování, trubkové rámy, naviják a přídavná světla, takže je dost macho i na pickup. I když tušíme, že nic z toho asi v praxi majitel asi nepoužívá. Možná by měl raději koupit hezší kola, chromované plastové poklice moc parády nedělají. 

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku