Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nissan láká na koncept crossoveru, půjde o příští Juke?

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 7. 9. 2015 • 04:25
2
První upoutávka na nový Nissan je oficiálně venku. Kromě výrazně tvarované přídě toho zatím mnoho nepoznáme, mělo by se však jednat jak jinak než o crossover, se kterými má značka úspěchy.

Podle Nissanu půjde o pionýra segmentu crossoverů. Jak si to přeložit? S největší pravděpodobností je automobil předzvěstí budoucího modelu značky. Může se jednat o nový Juke, v poslední době se však hovořilo o tom, že i nástupce Nissanu 370Z by mohl být sportovním crossoverem. Něco podobného již funguje u Infiniti, kdy některé crossovery používají techniku z modelu Z. Poslední možností je zcela nový vůz zatím nepodobný ničemu jinému v nabídce japonské značky.

Z obrázku vidíme, že vůz má pořádně svalnaté blatníky, které rostou nad úroveň kapoty, zbytek přídě je ale spíše ostřejší. Všemu vévodí bumerangová diodová světla denního svícení. Vzhledem k úhlu zkosení čelního skla pak hádáme, že nepůjde o příliš vysoký automobil.

Automobilka nyní nabízí vozy Juke, Qashqai a X-Trail, tento automobil by na ně mohl navázat a „pokračovat v inovaci“ či „posunout laťku výše“. Detaily o voze zjistíme nejpozději příští týden.

Témata
8. 9. 2015 18:39
Re: wow
takže ještě horší než jsme doufali? >:D Dnes jsem parkoval před žlutým Jukem a musím říct, že to je v této barvě opravdu designová tragedie :no:
Avatar - pelikoš
7. 9. 2015 19:42
wow
moc pěkný...osobně si myslím na nástupce nissanu juke ;-) za mně :yes: :yes: :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud