Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nissan potvrdil malý crossover Kicks

Michal Fokt Michal Fokt 5. 1. 2016 • 02:16
27
9
Zobrazit náhledy (27)
Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke
Nissan bude sériově vyrábět v roce 2014 představený subkompaktní, 4,3metrový crossover Kicks. Ale co Juke?

Nissan představil předloni a autosalonu v Sao Paulu velice povedený crossover Kicks s tím, že se do dvou let začne vyrábět a prodávat. Ten čas se blíží a šéf Nissanu nyní potvrdil, že se Kicks skutečně letos představí v sériové verzi a navíc si ponechá i původní označení.

Auto se bude vyrábět v Resende Industrial Complex v Riu a bude se jednat o globální model. Začne se pochopitelně nabízet nejprve v Brazílii a dalších zemích Latinské Ameriky, ale následně se podívá i do dalších zemí, přičemž dostupnost na jednotlivých trzích se nyní "studuje". To by sice mohlo vyvolat dojem, že by Kicks mohl nahradit Juke, jenž by se měl v druhé generaci zvětšit a Kicks s mírami 4300 x 1800 x 1600 mm a rozvorem 2620mm by těmto požadavkům vyhovoval, ale nebude tomu tak.

I přes pohledný design bude Kicks lowcostový produkt pro rozvojové trhy, pro Evropu, Japonsko a Severní Ameriku se chystá něco "lepšího" v podobě druhé generace modelu Juke, jenž by měl čerpat inspiraci ze studie Gripz.

Témata
Avatar - dewill
6. 1. 2016 07:35
Re: Zase?
Jejich pokusy v tradičních třídách ztroskotaly když se začali pelešit s Renaultem :-(

Ale třeba americká Maxima vypadá fakt dobře, bohužel se mi ji asi nepoštěstí vidět naživo...
5. 1. 2016 19:18
Re: Zase?
Tento článek je o Evropském trhu?
Avatar - twistedTSD
5. 1. 2016 19:16
Re: Zase?
Prakticky všechny jejich pokusy v tradičních třídách ztroskotaly. Zato crossovery jim jdou, nejlépe si na nich namastí kapsu a do budoucna mají potenciál. Byla by blbost jejich strategii měnit. A to říkám jako člověk, který crossovery v lásce nemá.
Re: Jen aby jim to nekikslo!
Napíš im, možno pre teba ho premenujú na IKS... ;-)
Re: Zase?
Práve. Nič iné už v Európe prakticky nemajú. Všetci konkurenti predávajú iba crossovery?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud