Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nissan zákazníkům nabídne jízdy v Toyotě RAV4. Slibuje si od toho větší zájem o jeho nové SUV

Jan Zajíc Jan Zajíc 9. 11. 2020 • 02:14
40
7
Zobrazit náhledy (40)
Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail Nissan Rogue/Nissan X-Trail

Nissan chystá ve Spojených státech amerických zajímavou marketingovou kampaň. Jeho prodejci zákazníkům nabídnou zkušební jízdy ve vozech konkurenční značky.

Konkrétně půjde o Toyotu RAV4.

Nissan si od téhle akce sebevědomě slibuje, že si zákazníci po zkušební jízdě v "ravce" raději objednají jeho novinku - model Rogue, který by do Evropy měl dorazit jako X-Trail.

Zkušební jízdy prodejci nabídnou v prosinci, zapojit se má zhruba 500 dealerů po celých Spojených státech. Přímé srovnání s konkurencí je součástí reklamní kampaně na model Rogue, která poběží zhruba čtyři měsíce. Nissan tvrdí, že jde o největší marketingovou kampaň v historii značky.

A co na Toyota? Největší japonské automobilce podle amerických médií kampaň Nissanu lichotí. „Jsme přesvědčeni, že jejich prodejci a zákazníci ocení kvalitu, hodnotu, všestrannost a bezpečnostní prvky, díky nimž se model RAV4 stal v USA nejprodávanějším kompaktním SUV,“ uvedl podle webu Carscoops šéf prodeje Bob Carter.

Nissan nový Rogue/X-Trail představil v červnu letošního roku. Na americkém trhu je novinka dostupná s nově vyvinutým zážehovým čtyřválcem 2.5 DOHC s přímým vstřikováním o výkonu 133 kW a točivém momentu 245 N.m. 

Na detaily ohledně evropské specifikace zatím čekáme, stejně tak - vcelku pochopitelně - na datum zahájení zdejšího prodeje. 

Doporučujeme

Témata
Avatar - Ada je zase tady
11. 11. 2020 02:35
nejde na odbyt
protoze nema diesel
10. 11. 2020 12:40
Re: chytrý tah Nissanu
Tak hlavně ten Nissan vypadá nesrovantelně lépe, než nudná ošklivka RAVka... ;-\ ;-\ ;-\
10. 11. 2020 12:39
Re: Hmm
zatím... ;-\
Avatar - Barry Lyndon
10. 11. 2020 12:22
chytrý tah Nissanu
Plusy Toyota RAV4 určitě nějaké má (spotřeba, spolehlivost), ale kvalita jízdy mezi ně rozhodně nepatří. Tak je totiž v poměru k cenovce opravdu tragická, takže i průměrný Nissan bude vedle RAV4 působit jako prémiové svezení.
Avatar - Barry Lyndon
10. 11. 2020 12:19
Re: Hmm
V USA má srovnávací reklama dlouhou tradici a zakázaná tam určitě není.