Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nová Škoda Fabia vykreslena podle aktuálních informací. K realitě nemá daleko!

Jan Zajíc Jan Zajíc 9. 3. 2021 • 05:39
79
76
Zobrazit náhledy (79)
Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia

V poodhalování nové Fabie jsme zase o kousek dál. Redakce Auto.cz se svezla maskovanými prototypy a dokonce viděla hotové auto. Na základě všech poznatků jsme zhotovili co možná nejpřesnější vizualizaci.

Před časem jsme na webu publikovali první dojmy ze setkání s novou, již čtvrtou generací Škody Fabia. Kromě krátké jízdní vložky jsme měli možnost prohlédnout si také hotový vůz, byť chytré telefony vybavené fotoaparáty musely zůstat v kapse.

Dělali jsme si alespoň pečlivé poznámky, abychom na základě poznatků mohli co možná nejvěrnější podobu vozu nakreslit. Kolega a grafik Honza Lušovský se pustil do práce a ukázal, jak asi bude malá mladoboleslavská novinka vypadat. A lidé, kteří už finální podobu Fabie viděli, říkají, že vizualizace opravdu není daleko od pravdy.

video

Fabia dostane třeba výraznější masku inspirovanou Enyaqem. V tomto případě tedy nebude podsvícená, ale podobně jako u elektrického SUV vystupuje do prostoru. Vzadu najdeme rozdělené svítilny, na přední i zadní části je světelná technika plně diodová. A zapamatujte si rovněž oranžovou (nebo bronzovou?) barvu karoserie, právě v takovém odstínu hodlá Škodovka nový vůz komunikovat napříč všemi kanály.

Tak co na podobnou vizualizaci říkáte? Do oficiální premiéry Fabie už zbývá jen několik málo týdnů, poprvé shodí maskovací fólii v květnu. Ještě před koncem roku by měla zamířit do redakce na tradiční týdenní test.

Související články

Témata
10. 3. 2021 23:21
Nová Fábia ????
Tak nevím o čem je tady řeč, co je tu nového ?????? Jo ten předražený krám na těk fotkách. Tak to mi nějak uniklo že je to nové a jiné
Avatar - JFK
10. 3. 2021 15:20
Re: O ničom
Ti se rodí v severním maďarsku, jak jsi sám názorně předvedl ve tvém ántré zde. Tak doufám, že sis už našel nějaké Auto.hu, když se ti tu na ACZ tak nelíbí.
Avatar - JFK
10. 3. 2021 12:02
Re: O ničom
To nevím, toaleťák teda asi používáte místo kapesníků u vás někde v rodné dědině v severním maďarsku, tady tuhle tvojí tradici neznáme.

Nem tudom, ezért valószínűleg zsebkendő helyett WC-t használ valahol az észak-magyarországi faluban, nem ismerjük itt a hagyományát.
Avatar - Blue Sun
10. 3. 2021 10:59
Re: Doufám,
To si pleteš se svým odrazem v zrcadle.
10. 3. 2021 09:52
Re: O ničom
Podľa toho, čo píše, tak obyčajný vypatlanec.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku