Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nový Nissan Juke se zase o kousek poodhaluje. Už je vidět skoro celý

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 20. 8. 2019
6
8
Zobrazit náhledy (6)
Nissan Juke

Nissan se připravuje na premiéru druhé generace modelu Juke. Ta se má odehrát na začátku letošního září, ale automobilka již začala s pomalým odhalování a tentokrát nabízí snímky novinky z jízdních testů.

 

Nissan Juke je dnes vnímán téměř jako veterán, vždyť jeho premiéra se odehrála začátkem roku 2010. Následně se stal jedním z nejpopulárnějších zakladatelů segmentu malých SUV a ukázal směr řadě svých konkurentů. S postupujícími léty přestává být model Juke plně konkurenceschopným a je čas na novou generaci.

O příchodu druhé generace se spekulovalo již v roce 2016 a zmiňováno bylo i její uvedení na podzim loňského roku, ale nakonec se má zcela nový Nissan Juke představit až v roce 2019 a jeho premiéra je plánována na 3. září.

Nissan nicméně již koncem července zveřejnil snímky předních partií a siluetu nové generace modelu Juke. Tentokrát nabízí záběry vozu z testovací dráhy Millbrook ve Velké Británii.

Záběry jsou sice ostré, ale novinka je stále důkladně maskována. I přesto si lze všimnout, že rozvíjí některé z výrazných prvků vzhledu první generace v čele s tvarovým řešením blatníků.

Zároveň má novinka rozvíjet aktuální styl značky Nissan a má být inspirována i konceptem Gripz z roku 2015.

Nissan v souvislosti se snímky z testování ve Velké Británii uvádí, že nový Juke má mít styl kupé a jeho atletický postoj mají umocňovat nápadná 19palcová kola. Ve srovnání s první generací má novinka nabízet více prostoru v interiéru a zároveň i více radosti z řízení a jízdy samotné.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - CICERO
Re: Re: Re: super
| 20. 8. 2019
vídíš ještě že tě tu máme ?! zvláštní že když zadáš do google obrázků Toyota HR-V najde to to C-HR :D = stou ´´umělou´´ inteligencí bude pr*el, jak s pražskou kavárnou... :D :D :D :P :( DOPE BIAČ
Avatar - Hammunasakra
Re: Re: super
| 20. 8. 2019
HR-V je honda = toyota je C-HR :-)
Avatar - CICERO
Re: Joke
| 20. 8. 2019
:D dýk za reklami
Nynější Juke je divný
| 20. 8. 2019
Toho staršího juka moc nejezdí,dizajn je mimogalaktický.To jeho brácha Qashqai,ten se mi líbí moc :yes:
Avatar - CountachSV
Joke
| 20. 8. 2019
Jsem "zvědav" na nejnovější evoluci tohoto dyzajnérského džouku 8-s

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku