Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nový Rolls-Royce Phantom oslavuje italské vesnice a vinařství. Je jediný na světě

Lukáš Volšický
Diskuze (0)

Britská luxusní značka představuje nový Rolls-Royce Phantom „Inspired by Cinque Terre“, který vyrobila na přání věrného zákazníka a sběratele. Vyrobila pouze jediný exemplář oslavující vinařství na italské riviéře.

Když se rozhodnete pro nový Rolls-Royce, britská luxusní značka vám nabízí bohatou individualizaci. A když máte opravdu velkou fantazii, umožní vám vytvořit doslova jedinečnou limuzínu, jaká bude vaším automobilovým rukopisem. Dokonalou ukázkou, kam už můžete při personalizaci vozu Rolls-Royce zajít, je nový unikátní Phantom „Inspired by Cinque Terre“. Je jediný na světě.

Nový Rolls-Royce Phantom „Inspired by Cinque Terre“ vzdává hold kouzlu vinařského dědictví nádherné italské riviéry. Pojmenování „Cinque Terre“ v italštině znamená “Pět zemí“ a inspiruje se členitým pobřežím Liguria v severní Itálii, kde najdeme staleté rybářské vesnice Monterosso, Vernazza, Corniglia, Manarola a Riomaggiore. Všechny jsou na útesu a jsou mezinárodně slavné terasovitými vinicemi s výhledem na Středozemní moře.

Netradiční vinice, skutečný zázrak ve světě vinařství, najdeme v unikátní limuzíně na zakázkových prvcích. Modrý Phantom se pyšní hlubokým tmavým odstínem Ligurian a je ozdoben ručně malovanou dvojitou linií v barvách Navy Blue a Jasmine s motivem hroznů. V luxusním interiéru pak najdeme skutečnou kůži v barvách Grace White a Navy Blue.

Video se připravuje ...

Vysoce exkluzivní konfiguraci interiéru zdobí jemná výšivka s hroznovým vínem na obou zadních dveřích. Každá se skládá z 9215 stehů vyrobených dvěma různými technikami – hrozny jsou vyšívány saténovým stenem, hroznové listy plošším stehem tatami. Nad hlavou posádky je zakázkový strop Starlight s mapou Itálie vyšívanou 14.338 jednotlivými stehy. Pět zářících hvězd přesně ručně umístěných na okraji pobřeží představuje vesnice oblasti Cinque Terre.

Jen dokončení unikátního stropu personalizační divizi Bespoke Collective trvalo více než měsíc, přičemž návrháři hledali ideální nit, aby se třpytila, ale byla dostatečně jemná a vykreslovala celý italský obrys do nejmenších a dokonalých detailů. Rolls-Royce Phantom „Inspired by Cinque Terre“ tak je až automobilovým uměleckým dílem. Tvůrci v něm připravili více malých detailů, které můžete vidět na oficiálních fotkách.

Rolls-Royce k novému speciálnímu Phantomu dodává, že jediný vyrobený kus zaujal své místo ve sbírce věrného zákazníka. V budoucnu nevznikne jiný stejný kus, čímž bude zachována jeho jedinečnost a exkluzivita.

Lukáš Volšický
Diskuze (0)

Doporučujeme