Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Omlazená Kia XCeed: Bude vypadat takhle?

Jan Zajíc
Diskuze (0)

Kia už za několik dní představí omlazenou podobu modelu XCeed. Může vypadat takto?

Jihokorejská automobilka včera zveřejnila první dva náčrty modernizovaného vozu, které naznačily, jaké novinky crossover nabídne v oblasti designu. A ruský web Kolesa.ru krátce po publikování skic přichází s vlastní představou, jak bude XCeed po faceliftu vypadat.

Grafik samozřejmě vycházel ze současného provedení kompaktního crossoveru, vybavil jej však prvky, které jsme si mohli prohlédnout právě na zmíněných oficiálních skicách.

Virtuálně upravené auto se tedy chlubí světlomety s novým světelným podpisem na obou stranách vozu, počítat můžeme také s pozměněnou maskou chladiče a odlišným předním nárazníkem. Modifikována byla i spodní část nárazníku zadního.

Vize omlazeného XCeedu je ve stylovém provedení GT-Line, které nabídne sportovnější vzhled. Pro tento crossover bude linie GT-Line k dispozici poprvé.

Jihokorejský výrobce dále slibuje omlazený interiér, vybavený nejmodernějšími asistenčními technologiemi a rozsáhlou nabídkou funkcí infotainmentu a konektivity.

Video se připravuje ...

Nabídka motorů bude zahrnovat turbobenzínové motory, plug-in hybrid a dieselový mild-hybrid. Můžeme tedy předpokládat, že paleta zůstane stejná jako v současnosti. Aktuálně v ceníku najdeme zážehové jednotky 1.0 T-GDI (88 kW), 1.5 T-GDI (118 kW) a 1.6 T-GDI (150 kW), naftu spaluje motor 1.6 CRDi MHEV (100 kW) a nechybí plug-in hybrid 1.6 GDI PHEV (104 kW).

Omlazený XCeed se světu představí už v pondělí 18. července, do prodeje zamíří ve třetím čtvrtletí letošního roku.

Jan Zajíc
Diskuze (0)

Doporučujeme