Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Opuštěná sbírka Ferrari několik let "hnila" na louce. Je za tím smutný příběh

Jan Zajíc Jan Zajíc 14. 5. 2019 • 16:22
29
1
Zobrazit náhledy (29)
Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari Opuštěná sbírka Ferrari

Jednou jsi nahoře, jednou dole. Je to strašlivé klišé, ale pravdivé. Dokazuje to i příběh jednoho muže, který se zamiloval do vozů značky Ferrari.

Tím můžem byl jistý úspěšný americký advokát, který si mohl dovolit koupi několika automobilů slavné italské společnosti. Celkem jich nashromáždil 13, mezi nimi například Testarossu, 308 Quattrovalvole, dvě 328 nebo tři 348 a několik Mondialů. K tomu si pořídil ještě dva vozy Rolls-Royce.

Jenže na přelomu let 2011 a 2012 lékaři advokátovi diagnostikovali vážnou chorobu. Ten tak ještě před zahájením léčby svou sbírku raději uložil do zabezpečené garáže. Kvůli zhoršenému stavu však bohužel několikrát zmeškal platbu za uskladnění, což vedlo k vystěhování jeho milované sbírky.

Vzácná a drahá auta tak skončila na jakési louce, kde musela několik let bojovat s přírodou. Ani doplacení dlužného nájemného už totiž nepomohlo.

Teprve nedávno se advokátově rodině podařilo k vozům dostat (údajně to trvalo tak dlouho kvůli nespecifikovaným právním potížím) a vysvobodit je. Zvláštní ale je, že se nenašla všechna auta, chybí dvě Ferrari a oba Rollsy.

Rodina majitele už každopádně devět Ferrari prodala jistému dealerovi, který se prý postará o to, aby se jim vrátil dřívější lesk. Čas a především nešetrné "uskladnění" se na nich samozřejmě výrazně podepsalo. Přesvědčte se v galerii.

Související články

Zdroj: Silodrome.com

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly
Avatar - wakantanka
15. 5. 2019 12:59
Ten
kto toto urobil ...by si zaslúžil "dolámať" ruky, nohy. Barbarstvo na druhú.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku