Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Pamatujete na rodinu, která staví repliku Lamborghini? Automobilka jí přivezla skutečný Aventador

Jan Zajíc Jan Zajíc 25. 12. 2019 • 21:40
21
3
Zobrazit náhledy (21)
Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador

Automobilka Lamborghini hezkým způsobem překvapila rodinu, která si v garáži staví repliku Aventadoru.

Možná si na ten příběh pamatujete, psali jsme o něm ostatně v říjnu, kdy se podomácku vyrobená kopie poprvé rozjela. Ve zkratce: jistý Sterling Backus se před pár lety rozhodl, že se svým synem postaví kopii Lamborghini Aventador. A že ji následně daruje právě svému potomkovi. Při stavbě přitom využil hlavně díly vytvořené 3D tiskem. O pohon se stará osmiválec z Corvetty.

Úsilí otce a syna pochopitelně neušlo pozornosti automobilky Lamborghini, jejíž supersport se rodina snaží napodobit. Naštěstí však firma ke stavbě repliky přistoupila sympaticky a sportovně. Místo toho, aby Sterlinga Backuse hnala před soud kvůli plagiátorství, rozhodla se ocenit důvod vzniku projektu a nadšení a fanouškovství rodiny.

Takže i když Lamborghini vzkazuje, že rozhodně nepodporuje jakýkoli náznak stavby replik vozů s býkem ve znaku, půjčilo Backusovým krátce před Vánoci na dva týdny skutečný Aventador S. A natočilo o tom také video, v němž popisuje detaily celé akce. Svůj vlog pak natočil také samotný Sterling Backus.

Související články

Témata
Avatar - xxc
26. 12. 2019 13:51
Re: zazitok
Alebo reklama to musela byť :-)
Avatar - 3_diamanty
25. 12. 2019 19:26
zazitok
tak to musel byt nezabudnutelny zazitok pre oboch.... jak pre otca tak pre chlapca :yes:
25. 12. 2019 16:08
Aventador
Mně stačil jeden den a tímto autem. Upravené od Caprista se zdálo toto Lambo jako neuvěřitelný zabiják. Ve videu to není, ale přijeli kvůli němu i policajti (nadměrný hluk, obtěžující okolí - prázdné a pusté okolí).

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud