Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Paříž 2014: Modelky

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 4. 10. 2014 • 20:24
78
48
Zobrazit náhledy (78)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Kdyby na autosalonu stály automobily jenom tak ladem skladem, bylo by to poměrně smutné, nemyslíte? Naštěstí jim sekundují modelky, takže oko pozorovatele zaplesá.

Automobily vždycky přitahovaly ženskou krásu a naopak ženy zase přitahují minimálně pánské návštěvníky autosalonu, proto se není čemu divit, že vedle nejnovějších exemplářů techniky pózují rovněž oku lahodící modelky.

Tradičně krásné zastoupení měla automobilka Škoda, jejíž hostesky byly tentokrát oděny spíše elegantně než vyzývavě. Působivé dámy mívají na svých stáncích také italské značky – u nich je to dáno hlavně tím, že Italové si ženskou krásu jednoduše umějí vychutnat dosyta. A pěkné "kousky" se našly rovněž mezi davy novinářů - fotografky, reportérky atd.

Ostatně podívejte se do galerie a dejte nám vědět, která modelka vás zaujala nejvíce. Sehnat číslo na ni asi neumíme, ale aspoň se můžete podívat, kolik diskusních kolegů by se vám ji snažilo přebrat.

Foto: Josef Dvořák

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly
7. 10. 2014 00:41
Re: Girl nr. 5
Dobrá volba. Znám jí z fitka, zpocenou a nenamalovanou a je to opravdu kočka v jakymkoliv stavu. Dokonce, přestože si přivydělává focením, není v zásadě moc fotogenická a ve skutečnosti vypadá o mnoho líp.
6. 10. 2014 20:51
Re: Opět ten samý zločin na lidskosti? Ach, jo!
No z hotelu či bytu jsem párkrát utíkal s mírným děsem, ale to bylo těch litrů kapánek více >:D
6. 10. 2014 18:14
Re: Opět ten samý zločin na lidskosti? Ach, jo!
Rozhodně může bejt ženská skvělá a fantastická a při tom držka. To nemá se sexem a sexsymbolama nic spoelčnýho. Stejně tak kdejaká modelka může vyadat jak bohyně a je to při tom tele vedle ze vsi.
To že o nějaký babě řeknu že je kousek neřiká nic o její povaze nebo jiných vlastnostech, je to zaběhlej pojem pro hezkou babu. Bourat tyhle stereotypy vede ke genderovejm nesmyslum, sociálnímu inženýrství a lidstvo se tim časem samo zahubí 8-s
6. 10. 2014 18:09
Re: Lambo
Já se tch starejch větví prvně rovnou lek.
Avatar - Barrichello
6. 10. 2014 09:21
Vaše starosti
bych chtěl mít.

Jak praví bájná věta: My v ženě vidíme hlavně soudruha, soudruzi >:D >:D >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku