Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Paříž živě: Chevrolet Orlando - nové fotografie sedmimístného konceptu

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 2. 10. 2008 • 18:46
29
2
Zobrazit náhledy (29)
Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando Chevrolet Orlando
Vedle sériového sedanu Cruze je druhou novinkou značky Chevrolet na letošním pařížském autosalonu koncept sedmimístného automobilu pojmenovaného Orlando.

Tento koncept představuje budoucí designový směr značky Chevrolet a má v sobě spojovat praktičnost sedmimístného MPV se vzhledem SUV. Základem tohoto vozu je podvozková plošina Delta 2, kterou využívá i nový sedan Cruze.

Chevrolet prozatím neuvádí vnější rozměry karoserie a zveřejnil pouze rozvor, který má hodnotu 2760 mm, což je o 75 mm více než u sedanu Cruze. V interiéru má Orlando nabídnout cestujícím ve druhé řadě 950 mm na délku, zatímco v třetí řadě je k dispozici 753 mm. Sedadla druhé řady jsou dělena v poměru 60/40 a ve třetí řadě 50/50.

K pohonu sedmimístného konceptu slouží přeplňovaný vznětový čtyřválec o objemu 2,0 l s výkonem 110 kW (150 k) a točivým momentem 320 Nm.

Témata
2. 10. 2008 15:43
Re: Jen koncept?
ten vnitrek je skoro na chlup podobny tomu sedanu co zavadi na trh jako akcni celosvetovy model, takze je jasne, ze vnitrek bude stejny a tim padem overuji reakce verejnosti jak by to mohlo vypadat z venci, coz se da jeste predelat, jednoduche jak facka >:D
2. 10. 2008 13:14
Jen koncept?
Zvláštní. Uvnitř sériovka se vším všudy, ale zvenčí jen koncept? Proč si tedy se ztvárněním interiéru vozu dali konstruktéři takovou práci?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku