Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Poslední předvolební speciál Silničáře je tady! Tentokrát o parkování politiků

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 24. 9. 2022 • 07:04
13
2
Zobrazit náhledy (13)
Ochranný pruh pro jízdní kola Pražská doprava Pražská doprava Pražská doprava Pražská doprava Pražská doprava Cyklopruh na dálničním sjezdu Cyklopruh

V rámci předvolebního období jsme se zaměřili na sliby politiků v jednotlivých městech. V poslední speciální epizodě si posvítíme na jejich parkování.

Po třech speciálních předvolebních epizodách o aktuálním dopravně-politickém dění v Ostravě, Brně a Praze tu máme díl závěrečný, jenž se zaměřuje na parkování politiků. Zajímalo nás, kdo a jak využívá a někdy i trochu zneužívá své služební vozy v centru města.

Kolega Petr Slováček připomněl nejpopulárnější parkovací nešvary vybraných členů politických stran. Všechny parkovací kauzičky zmapoval v posledním speciálu a vy si jej už teď můžete pustit výše. A nebojte, po volbách už se zase můžete těšit na tradičního Silničáře… jednou za 14 dní na našem webu!

Doporučujeme

Témata
Avatar - rohYpnol
24. 9. 2022 21:03
Smutné
Trapnost nad trapnost. Jako kdyby nebylo co řešit a neexistovaly zajímavá témata.
24. 9. 2022 10:52
🥲
Politici jsou taky jen lidi, tak nechápu, proč je takto zesměšňovat. Jako kdyby někdo z redakce nebo ze čtenářů nikdy nezaparkoval tam, kde neměl…